Strasznie nieciekawie...
Szczerze,ja nic nie wiedziała... Tina miała operację,bo miała problemy z jakąś naroślą na macicy,a po tym miała mieć następną...Nie wiem,czy się odbyła... Naprawdę nie wiem...
[quote name='pajunia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
To nie sa koszmary, bo lezy kolami do gory. Ona po prostu chrapie, jak chlop.:evil_lol:[/quote]
To teraz masz chłopa w domu....bebech w górze i chrapie...hehe
[quote name='pajunia']chrapie, chrapie. Robi dzwieki typu RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:evil_lol:[/quote]
Może ma koszmary i warrrrczy przez sen:eviltong:
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]Nika ponownie na allegro[/B][/COLOR]
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=244679199[/URL][/quote]
dziękuję Matusz...:loveu:
[quote name='lookata']Kurcze, zimowe dni się zbliżają i niestety nie pozwolą już na wygrzewanie się Kersikowi przed budą...
Możemy coś dla niego zrobić? Budę ma solidną?[/quote]
Tylko ta buda musiałaby być podwójna...bo Fredzio ma przyjaciela...:eviltong:
[quote name='gwiazda0'][COLOR=purple]Milordzik może jest szczęśliwy w nowym domku.....i jest corazlepiej z jego zdrowiem....tylko takie moga byc dobre wieści[/COLOR][/quote]
Milord na razie jest na tymczasie..