[quote name='baffi2']teraz z mojego bazarku jest już 25 zł!!:multi::multi:
A mam pytanie co do Guziczka... Ile wynosi koszt jego leczenia???[/quote]
jak się skończy to się dowiemy,ale na pewno będzie wysoki, bo jest leczony od tygodnia...a jeszcze kontrola za tydzień, wykupienie szczepień. Wszystko jest robione na jeden rachunek, z każdej wizyty są dokładane koszty, które poznamy,jak malec skończy leczenie. A na razie zbieramy ile się da. Pieniążki jak zostaną, nie zmarnują się, tylko zostaną przekazane na inną bidę...