[quote name='bea_m']Punkt widzenia zależy od tego o której człowiek wstanie :eviltong: A Cenci pewnie juz dawno po śniadaniu :)[/quote]
nie wiem....ja wstałam wcześniej do lekarza,więc może rzeczywiście od tego zależy...
[quote name='Evas']Tak to jest, jak się bardzo angażuje. Nie zapomnę Skotusia - Knuta :)[/quote]
My też....a mówiliśmy na niego w schronie...Skotiszon!:eviltong:
[quote name='Gosiapk']Dziękujemy Ciociu Evelin za wsparcie Kamysia i Kersika :)[/quote]
właśnie, właśnie...teraz blask miseczek świeci im w oczy...:eviltong:
[quote name='idalia46'], mam obecnie te moje gargamele , ale wcale nie mam z nimi klopotu , zupelnie , troche sie tego obawialam , ale nie mam , czuje ze z Pepe nie bedzie problemu[/quote]
wygląda na spokojnego psa...
[quote name='Puchatek']To dopiero jak będzie pewne, że jedzie do Idalii.
Gdyby jechał to Szczecin - Legnica.[/quote]
Wpiszę Szczecin Legnica na transportowym.
[quote name='matusz5']Ale cioteczka Amiga to spoko cioteczka :) Sama pyta, itd :)
nie to co inni... bierzcie przykład z cioteczki Amigi :p
jaki komplemenciaż:):eviltong:
[quote name='matusz5']powinnaś ;)
na stronie jest taka umowa na samym dole strony
http://www.afn.pl/adopcje.htm
wystarczy wydrukować w 2 egzemplarzach,
wypisać swoje dane i odesłać na adres AFN ;) a potem Aga odeślę jedna Tobie podpisaną ;)
właśnie tak, adres też jest na stronie www.afn.pl w dziale kontakt...