Jump to content
Dogomania

neverend

Members
  • Posts

    3510
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by neverend

  1. Ale świetnie!!! Należało im się....trzeba zamieścić w tytule info!!!:multi::multi:
  2. No żal,żal...dziś ukazał się w gazecie,ale taki malutki wycinek jak informacja o filmie w gazecie TV...takie coś nie ma skutku...nikt nie zwróci uwagi:-(:-(
  3. Ha...Ciocia nie opuszcza swojego ulubieńca...:loveu::loveu:
  4. A o Figu to już w ogóle...zapomniany!!!:mad::mad:
  5. Fotki będą w sobotę...maluszki są z mamusią...ale radość:multi::multi:
  6. [quote name='lidka_park']ok, ale nie wiem czy jutro sie spotkamy bo jadę tym o 7.55[/quote] uuuuuuuuu...to nie, a o której wracasz??? Bo ja 13 01
  7. [quote name='lidka_park']nie, nasz Paduś jest w gazecie "Mój Pies", serio :lol:[/quote] to musisz mi jutro w pociągu pokazać...bo nie uwierzę
  8. Nie zapomniały...zaszyły się w szkołach...na lekcjach...
  9. WAS??? Paduś??? Chyba jakaś podobizna:crazyeye:
  10. No Garry wypadaj ze schroniska....domek musi się znaleźć!!!
  11. Tak hopaj, niech cię ktoś dojrzy!!!:loveu::loveu::loveu:
  12. Och nie zajrzałam, nie zajrzałam i źle mi ztym,bo czasu brak.... Tamta sunia nie ma banerka....:(...jest w moim ogólnym jej link
  13. U Dzikuska....cisza:( żal mi nawet myśleć jak on tam sam w tej budzie...w tej klateczce z tym psem,co go straszy...:(:(
  14. Ares jaki ty samotny... tu opuszczony i na boksie też....
  15. Oby w takim razie on znalazł wspaniały dom... Ciotka ty się z domu wyprowadzaj na swoje - wtedy i Perła i Borys będą z Tobą:eviltong::eviltong:
  16. Nero jest zdrowy... Wprawdzie kiedyś przechodził operację,ale nie wiem dokładnie na co... Jest przez to osłabiony do tej pory.... Uważam,że jeśli chodzi o jakiś wirus to rzeczywiście lepiej nie ryzykować,jeśli nie wiem się co i jak do końca...Poczekajmy na wyniki i może się wszystko wyjaśni...
  17. A my się cieszymy,że ktoś chce pomagać i ma otwarte serce...:lol::lol:
  18. Dokładnie...należy się w 100%:cool3::cool3:
  19. Apropos Tobusia.... lepiej się czuje???? Może go poobcinać w sobotę..??
  20. [quote name='Aga_Mazury']urodziły się dwa szczeniaczki....Karla z maluchami jest przeniesiona do budynku...do klatki gdzie był pogryziony Tobuś... Tobuś został przeniesiony do klatki Padusia i Papusia :)[/quote] To żyją??? Jeny...wspaniale...Dzięki Ci Boże:multi::multi::multi:
  21. Śliczna...naprawdę:loveu:
×
×
  • Create New...