[quote name='pajunia']Cioteczki, czy mi sie wydaje, czy Borysek taki duzy sie nagle zrobil? Kochane napiszcie, ile on ma miesiecy i wysokosci. Chyba bedzie duzym psiakiem? A moze stara ciotka Pajunia juz niedowidzi?:evil_lol:[/quote]
Cioteczko,
jak widać na zdjęciach Borys nie jest duży i raczej już taki zostanie, tzn. wysokość do kolan gdzieś...to mix dobermana jak na moje oko... No i ma jakieś 6 miesięcy...może 8...