No wreszcie jestem...
Przepraszam - rodzinny kłopocik...
A nasz cudny Born sobie dzisiaj spał... fakt faktem trochę poszczekał, ale mało...poza tym uważam,że będzie z niego jeszcze niezły misiek do przytulania...:loveu::loveu::loveu:
A tu filmik: http://www.zippyvideos.com/4925719076698186/imgp0073