-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[quote name='Agappe']haha no z mojego punktu widzenia to tylko 4 ;) ja mam przed sobą minimum 8 egzaminów, za mną 1.. i generalnie 16 przedmiotów do zaliczenia ;)[/quote] to ja już nic nie mówię... :eviltong::diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']ale sliczne foteczki. To zepsuliscie im kawal roboty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ladnie ladnie :diabloti:[/quote] :diabloti: [quote name='Asiaczek']O tym, że p. P. Kraśko to facet z pasją - to ja wiem po jego reportażach i po wywiadach z nim. Takiej pasji - nie da się ukryć! Tez chętnie bym poszła na takie spotkanie!:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] Asiaczku, trzeba było przyjechać do Olsztyna :diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Isadora7']Świetny jamniczy "bieg" [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1899.jpg[/URL] :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Ola164']Ale mnie tu długo nie było... Hmm... Aż wstyd się przyznać :oops: Z tymi patykami to bardzo dobra robota :diabloti: My mieliśmy też takie ładne łąki na spacery a ktoś sobie to wykupił i uprawia pole [COLOR=Navy][B]:angryy: [/B][COLOR=Black]Tobi pięknie wygląda... No tak pieknemu zawsze pieknie :loveu: Wymiziaj go porządnie ode mnie :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] nic nie szkodzi Olu, każdy ma tyle czasu ile ma... ;) pole to pole, ale tam mają jakieś bloki czy domki powstać...:roll::roll:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Tobi chce na opka :cool3: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1786.jpg[/URL] Wszystko nadrobiłam i "grymaśne " fotki widziałam ;), Lamiia też się tak śmiesznie marszczyła, oczywiście z tych samych powodów:razz: (zawsze sobie pyskiem pomagała) [/quote] [COLOR=Navy][B]te miny są najlepsze :diabloti: tylko jamniki tak potrafią:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Kinia'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1906.jpg[/URL] :loveu: super;) Ładnie to tak patyki co działki zaznaczają wyrzucać?[/quote] [COLOR=Navy][B]ładnie :diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Agappe']może jak będę wstawiała Poronin, Zakopane to wrzuce nas.. ale musze to przemyslec ;) ja w styczniu pewnie też nie za wiele będę się pojawiała na dogo.. 2 sesje...a u Ciebie jakaś nauka się szykuje??:roll:[/quote] wstaw, wstaw :) no szykuje się, zaraz po świętach 6 stycz. mam koło, potem następne a potem "tylko" 4 egzaminy...:cool3::roll:
-
[quote name='Agappe']a co Ty byś chciał zobaczyć? ;> w ogóle to witam:multi:, dawno Cie tu nie było[/quote] [COLOR=Navy][B] nie same cienie, ale Was :eviltong::diabloti: Witam :) no nie było, nie było, teraz co raz rzadziej jeszcze będę...[/B][/COLOR]
-
byś pokazała co innego a nie cienie :eviltong::eviltong::eviltong:
-
[COLOR=Navy][B]Witaj wrócona ! :)[/B][/COLOR]
-
bryyy wieczór :diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1909.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][COLOR=Navy][B]daj patycka! a tak a propos to ten patyk to wyjęty jest z ziemi, pełno ich teraz na łące gdzie spacerujemy... podobno jakoś teren oznaczali, bo będą coś budować...:placz::angryy: nie mogą, to ostatnie bardzo dobre miejsce na spacery długie. a my z kuzynem trochę im tych patyków powyciągaliśmy i powyrzucali w daal:diabloti:[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1902.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1903.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1904.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1906.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1908.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1895.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1896.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1898.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1899.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1901.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Florka_xyz']Witamy i My :) Super zdjecia :)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']a no tez prawda ;) kazdy etraz chyba chce pozbyc sie sekularow ;)[/quote] [COLOR=Navy][B] ale w tv prezentuje się z okularami... ;)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Hej :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1875.jpg[/URL] minki pierwsza klasa :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) w końcu to jamnicze minki :razz: [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p NIE ...przecież napisane że to GAŁĄZKA :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] a wytrzyma do świąt ? :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Navy][B]hej babi :multi: nie za wcześnie z tą choinką?:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widzę że spotkanko się udało ;) Ubrałam już choineczkę ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]udało się :) już?:crazyeye:[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']a gdzie zgubil okularki? tak bez nich ciut inaczej wyglada;][/quote] [COLOR=Navy][B]no inaczej wygląda, może soczewki ma... ;) [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]i 3 ostatnie ;) [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/7536/img1997oj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8030/img2000az7.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8227/img2005at8.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2071/img1986vo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7313/img1989qb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/354/img1991gy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7292/img1994jx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8765/img1992fy0.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]wczoraj mieliśmy spotkanie z Piotrem Kraśko, wszystkim znanym mam nadzieję ;) Bardzo sympatyczny człowiek z ogromną pasją do tego co robi :)[/B][/COLOR] [CENTER][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8717/img1975ht1.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8547/img1978ay9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9920/img1981qy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/415/img1983bx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1631/img1984lz5.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1878.jpg[/URL] no pomóż mi![/quote] pomogłem... :p -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Dorkaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1867.jpg[/URL] Jaka mina :roflt: Biedny Tobiaszek :evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='Asiaczek']Ha, o tym nie pomyślałam...:lol: Pzdr.[/quote] [B][COLOR=Navy]a no widzisz:lol:[/COLOR][/B] -
[COLOR=Navy][B]ale bym wycałował te rrrrrruuudeeee:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='betty_labrador']świder-calkiem calkiem :razz:[/quote] beti ! jesteś najlepsza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Matusz replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]tamto zdjęcie zarąbiste !! :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']A chciałbyś?:loveu:[/quote] jakbym miał jakieś ranczo 100ha z jeziorem to jasne...:diabloti::loveu: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]naprawde nie ma za co :eviltong::eviltong::eviltong: hmm... no może jednego benia dla mnie małego zostawisz?:diabloti::diabloti: [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1880.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1892.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1893.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1894.jpg[/IMG] [/CENTER]