Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Aleks89']Ale ja ci dam za free ładnego ONka prawie użytek.:diabloti:Łagodny bardzo jest i spokojny:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: podziękuję jednak Oleczku mimo wszystko :loveu: [quote name='Alicja']dostanie baty ...dostanie:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Vectra']będzie lanie na kolanie , niech no do lasu mojego trafi tylko :mad: :diabloti:[/QUOTE] no no, już bo :evil_lol:
  2. [quote name='Aleks89']O fuu dwa przegiętusy pojadą do lasu:lol: Vectra koniecznie zaopatrz się w jakieś ochraniaczę dla "chłopców" ,bo takie porcelanki jeszcze się potłuką:evil_lol: Pamiętasz Mamo jak pytałaś co to jest przegiętus?No to to to masz żywą odpowiedź:evil_lol: Matusz jak dobrze ,że wróciłes mam w końcu za kim chodzić i wtykać szpile:lol::lol:[/QUOTE] sa sa sa :evil_lol:
  3. nie chce nie chce :diabloti: za rok będzie piękny pies :)
  4. [quote name='Alicja']:roflt: Mnie to Wnuś juz nawet nie zauważa :obrazic: zapamiętam[/QUOTE] jak to nie zauważa, byłem widziałem :loveu:
  5. Czemu tu nie ma takiej funkci "lubię to" ?:evil_lol:
  6. koniecznie mamuś!! muszę wytarmosić brygadę no i Ciebie oczywiście, stanowczo za mało rozmawiamy ! oki, będziemy intacz :) a mogę zabrać swojego tzta też? w końcu go poznasz
  7. [quote name='Aleks89']I tak śmierdzi od was portem rybackim:lol: dajcie ogórka szklarniowego to wam pokażę co i jak ,jak brać głęboko i się nie krztusić.:cool3:[/QUOTE] makrelą!!!!!!!!!!!!
  8. hahaha, ale mam ubaw, wiedziałem kiedy wrócić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Amber, nie, ale Olek Ci całą prawdę odpowiedział, Wy nie macie penisa to nie wiecie jak to się robi, proste :diabloti:
  9. [quote name='Amber']To tak jak ja ;) Tylko uważaj żebyś z tym kalibrem nie przesadził... tak jak ja :lol:[/QUOTE] spokojnie, nie przesadzę :loveu::loveu:
  10. [quote name='Unbelievable']taaa podobno to kiedyś i Matusz i Oluś byli hetero :p[/QUOTE] jaa? nigdy nie byłem:evil_lol: [quote name='Aleks89']Dokładnie.ty wyglądasz jak Gracjan Roztocki ,a ja jestem męski.To nas różni:diabloti: maltyńcia kiedyś byłaś podobno szczupła:diabloti:[/QUOTE] Tak tak kochanie, masz rację :evil_lol::evil_lol: kocham Twój humor czarny humor
  11. w jakiś weekendzik września ? :loveu:
  12. [quote name='Aleks89']hahaha ale my zdecydowanie lepiej ssamy niż Wy.:diabloti: So nie Matuszek?ty pasywie A&L- no ,ale on jest brzydki ,nie taki męski jak ja i na niego tylu facetów nie leci.:diabloti:[/QUOTE] pewnie, że lepiej ! kto jak kto, ale nikt od nas tego lepiej nie robi :diabloti: no tak Olusiu, od Ciebie nie ma piękniejszego :evil_lol::loveu:
  13. [quote name='Amber']Podobno jacyś kiedyś byli... podobno... kiedyś :evil_lol: Ależ skąd dziubeńki, skarbuńcie moje - na jednym wózku jedziemy - miłość do penisów nas łączy :loveu: :lol:[/QUOTE] ja też kocham tyłeczki ofkors!! :loveu::loveu:
  14. [quote name='Aleks89']Matusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:[/QUOTE] ale to jest livestory !! od nienawiści do miłości ! Polać nam!:loveu::loveu:
  15. [quote name='Amber']Co tu jakiś penis przyjdzie to zaraz gej... Hej, dogo, coś jest z tobą nie tak :evil_lol:[/QUOTE] Masz coś ? :D
  16. [quote name='Amber']A co planujesz jak już? Nadal jamnika? ;) Wszyscy kochają Aleksa :loveu: [SIZE=1](na swój sposób... :evil_lol:)[/SIZE][/QUOTE] Nie, nie, jamnik, nie, wnk, wolę większy kaliber :diabloti: [quote name='Aleks89']No ja wiem nie tylko Ty pasywie wstrętny.Wróciłem:diabloti: Chodzisz na bank po dark roomach i holly glory nie są ci obce[/QUOTE] Pasywie? buhaha, to się pomyliłeś kotku :loveu: nie muszę chodzić tam, bo nie potrzebuję, wystarcza mi mój tz;)
  17. o mamuniu mamuniu, kiedy mnie zabierasz na bronisze ? :loveu: i kiedy robimy grilla ?
  18. Yes, yes, sorry girl's, i like dick's o yeah! Co tam?:loveu:
  19. [quote name='Amber']Kup sobie w końcu jakiegoś nowego psa, to będziesz miał powód, żeby tu częściej zaglądać ;) Aleks ma 3 i nie narzeka... :grins: :evil_lol:[/QUOTE] o kochana, bardzo bym chciał, ale chcę mieć dla niego odpowiednie warunki, a zmieniając co rusz mieszkanie to trudne, poza tym muszę mieć stabilność finansową, myślę, że za rok się to uda, jak znajdziesz mi takiego właściciela mieszkania który wynajmie więcej niż na rok i nie bedzie robić problemów :roll: Aleks, kocham Cie :loveu:
  20. [quote name='Aleks89']Chodzi po dark roomach jak pan:lol: Sorry girl's i like dick's :lol: dick peace :lol:[/QUOTE] nie chodzę po dar roomach :p Olek Ty pipo?!:loveu:
  21. [quote name='betty_labrador']o kurcze Mati, niesamowite :D W końcu odpajęczyłeś bloga :D teraz zdjecia :> jakiekolwiek. Jak tam WIktorska? ja juz tam nie bywam :P[/QUOTE] Wiktorska tylko do końca miesiąca, a potem... nie wiem gdzie mnie poniesie... obecnie szukamy mieszkania a jak wiadomo, proste to nie jest... :roll::roll: [quote name='Aleks89']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kogo ja tu widzę:diabloti:[/QUOTE] hm? :D [quote name='Amber']Cześć Mati, jak tam Tobiasz? ;)[/QUOTE]\ hej :) Tobiasz ok, troszkę przytył jak jest tylko z rodzicami, ale to może z kilogram, dwa, i tak jest taka chuda parówa dalej ;)
  22. [COLOR=#000080][B]Bry :hand: Ja tylko przyszedłem wytrzeć kurze prawie roczne :evil_lol:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Celina12']Wow-Mateusz-jak miło,że Jesteś...to moja Synowa-też Ania...pokaż swego Tobiaszka???Pamiętasz jak się z Anią moją sprzeczaliście- czy Dumka lub Tobiasz-kogo jest??[/QUOTE] w takim razie przepraszam, dawno dawno mnie tu nie było a tu same Anie :eviltong::eviltong: pamiętam, pamiętam, zdjęć niestety żadnych nowych nie mam edit: znalazłem jakieś z marca 2012 [attachment=1801:8888.attach]
×
×
  • Create New...