Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. Matusz

    Franiowa galeria

    [quote name='Polna']a już myślałam, że mam jakieś specjalne względy jako Twój przyszły prywatny fotograf :P[/quote] regulamin regulaminem :eviltong::eviltong:
  2. [quote name='Asiaczek'] Przekazałam.:lol: [/quote] [COLOR=Navy][B] krótko i na temat :) Boże, jak ja wstanę?:crazyeye::crazyeye: po 4 dniach na 1 zmiany to będzie trudno ale chyba dam rade?:razz:[/B][/COLOR]
  3. Matusz

    Franiowa galeria

    pogonie ! :-x ale ja Tego nie edytuję bo 6 grupy nie mam :diabloti:
  4. [COLOR=Navy][B]hej Asiaczku, znasz już jakieś szczegóły? [/B][/COLOR]
  5. Matusz

    Franiowa galeria

    [COLOR=Navy][B]w końcu zdjęcia ! bez komentarza oczywiście ! :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Jak będzie ta wyprawa w Polskę, to nie zapomnij o nas :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]taa, jeśli ona w ogóle dojdzie do skutku...:p[/B][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Zignorowano nas :obrazic:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie prawda, nie pardwa! to zwykłe niedopatrzenie, starość nie radość:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Iza.']Ok, ok :cool3: No wlasnie :shake: Powinnam sie obrazic, ale jakos mu wybacze :evil_lol:;)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Honey'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7608.jpg[/URL] Matusz, bardzo udany portrecik! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki Kasiu :loveu: swoją drogą to trzeba kiedyś zorganizować wspólny spacer[/B][/COLOR]?:razz: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:pczy ty już wyruszyłaś w Polske :hmmmm:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]niee, nie wyruszył[SIZE=5]A[/SIZE]m jeszcze :evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='g_o_n_i_a']To kocha czy nie kocha?! :obrazic: [/quote] kocha kocha :diabloti::loveu::evil_lol:
  9. [COLOR=Navy][B]Witam się Asiaczku słonecznie i ciepło !! :multi::loveu: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='g_o_n_i_a']:mad::placz::placz::placz:[/quote] ??:eviltong::eviltong::loveu::loveu:
  11. [quote name='Asiaczek']OK. to wstępnie przy BP. Rozumiem, że ta stacja jest przy wlotówce z W-wy, tak? Pzdr.[/quote] tak, tak samo jak i mc, jest przy samej E-7
  12. [quote name='Asiaczek']OK. Zaraz napiszę do kierowcy, o której planuje wyjazd z W-wy i o której będzie w ostródzie. A gdzie (konkretnie) mamy podjehac? Czy pod twój dom? Chociaż osobiście wolałabym, abyśmy nie kluczyli po miescie. Zastanów się, jakie to miejsce mogłoby być, dobrze? pzdr.[/quote] hmm... pewnie będziecie jechać przy McDonald's i przy BP to bym mógł czekać przy BP ;) wolałbym czekać przy BP, bo w Macu poprosiłem o wolne na sobotę, że niby mam wesele, więc wolałbym, żeby mnie tam nie widzieli:eviltong: a bp to jest przy sammym macu. także czekam na pw Asiaczku, oczywiście, jeśli to dla Was nie problem mnie zabrać z Ostródy.
  13. [quote name='Asiaczek']Możemy jechać. A co, dałbyś się zabrać?:lol: Pzdr.[/quote] pewnie, że dałbym się zabrać :lol::multi: Tylko napisz gdzie i o której :eviltong:
  14. [quote name='Asiaczek'] Szkoda, że Ciebie nie będzie, ale w Białym będziesz...? Pzdr.[/quote] też nie wiadomo jak to z Białym będzie.... to zbyt odległy termin żebym mógł sprecyzować a Ty Asiaczku do Sopotu nie jedziesz przypadkiem przez Ostródę?:diabloti::eviltong:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara:[/quote] ależ owszem, że można :diabloti: taa służy mi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba bokiem mi wychodzi :evil_lol:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Wiedziałam :turn-l: trzeba bylo od razu powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie, a nie :obrazic::diabloti:[/quote] toć ty moja córuś to jak na randkę ? :cooldevi::angel::saeek:
  17. [quote name='Florka_xyz']Oj od czego sa pociagi :cool3::lol:[/quote] nie mam dobrego połączenia:roll::razz:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']:crazyeye::oops: tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol: a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p
  19. [COLOR=Navy][B]hej Asiaczki, niestety nie będzie mnie w Sopocie, a wiele znajomych będzie, m.in Ewelina, no ale nie mam z kim jechać...:shake: [/B][/COLOR]
  20. tu też piękności :loveu::loveu::loveu:
  21. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]moje zdanie też znasz:mad::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]
  22. [COLOR=Navy][B]kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol: zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  23. Ta Chojnice dziś, ciekawe jak poszło?:razz: [B]Gosia,[/B] dostałaś PW ?
  24. [quote name='Iza.']Domyslilam sie :diabloti: nie ma za co :cool3: To moze lepiej zacznij swoja wyprawe od wrzesnia :razz::eviltong:[/quote] nie wiem, pożyjemy, zobaczymy, nic nie chce obiecywać:p:eviltong: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7608.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Iza.']No to ja Cie zapraszam :diabloti::eviltong:[/quote] ja czekam na zaproszenie od innej osoby :diabloti::eviltong: ale dzięki :razz: poza tym nie wiem czy się pojawię, bo może pod koniec sierpnia zacznę swoją wyprawę w Polskę :p
×
×
  • Create New...