Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. A mój niuniek coś świstał gardłem, jak wróciliśmy z krótkiego pośniadankowego spaceru. Nie podoba mi się to, poobserwuję go. Jest strasznie gorąco i może dlatego. na razie jeszcze mu wizytę u lekarza odpuszczę jak się nie powtórzy.
  2. Więc sprawa wygląda tak, że ja w poniedziałek bedę wracać, bo mama wyjeżdza, więc mogę ją wtedy zabrać(jechałabym pociągiem o 18.40 z w-wia), ale na pewno będę chciała jeszcze raz pojechać w tym tygodniu, ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, najprawdopodobniej czwartek i piątek. Wtedy też bym ją mogła zabrać. Tak więc jak Wam pasuje.
  3. Ale by była impreza;) A Bismarck się najadł i ma sjestę;) dzisiaj mnie przyatakował jak się ubierałam, tzn skoczył na mnie bez zapowiedzi, dobrze, że go w szybie w szafce zobaczyłam. Oczywiście moje nogi wyglądają tak jakbym kota w domu miała:shake: , tak to jest jak się psa nauczy skakać i wszystko dobrze dopóki lato się nie zacznie;) Pozdrowionka dla wszystkich:loveu:
  4. Będę wiedziałą jutro rano, bo mama w nocy wraca i wtedy mi powie, kiedy ma wyjazdy. Mój numer, który masz jest w plusie:) I wszystkim serdecznie zapraszam:loveu: Bismarck pewnie też:)
  5. Zgadzam się z Tobą Justyna. Ja ostatnio doszłam do wniosku, że na socjalizację swojego niuńka spalam cały instynkt macierzyński-jeśli go w ogóle mam:roll: , jak jeszcze pracowałam w szkole to wszyscy mówili o swoich dzieciakach, a ja o postepach psa:evil_lol: . Najbardziej chyba cieszy jak nagle sam zaczyna do ciebie podchodzić i domagać sie pieszczot, jak Bismarck pierwszy raz rozłożył sie na plecach, żeby sie bawić to takie oczy miałam:crazyeye: . truśka pewnie też po kilku dniach zacznie rozwijać swoje umiejętności, zresztą znajomi z domowego stadka szybko ją do tego przekonają:loveu:
  6. Z tej całej sytuacji to dobre, że psinka inna znalazła dom, bo nie wiadomo co by ją czekało. A Tosia znajdzie jeszcze tego jedynego właściciela, który ją pokocha taką jaką jest:cool3:
  7. I nie poznamy jej w ogóle:razz: Ja mogę to juz powiedzieć o moim Bismarcku, bo oni w zachowaniu są podobni, powinny być surowsze kary dla ludzi, którzy tak traktują zwierzęta, że one później własnego cienia się boją:angryy: .
  8. Powinna szybko się przyzwyczaić, a Twoje stadko może jej pokaże, że nie trzeba się bać.
  9. Szkoda wielka, całe jej towarzystwo domki znajduje tylko ona siedzi i czeka:(
  10. Śliczna ta mała. Bismarck ostatnio zaczyna się za psami oglądać, jak są spokojne;) Ale w domu to by chyba pokojowo żadnego nie przyjął
  11. Nie ma problemu, to rozumiem, że sunia nie z wrocławia?
  12. Pokazuj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...