Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210449297"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210449297[/COLOR][/B][/URL] to gwiazdeczka na allegro, jak macie jakieś uwagi, to popoprawiam, tylko że mnie znajomi na gg atakują i przeoczyłam, żeby ją na 10 dni dać:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32873[/URL] tu mój niuniek, pierwsze zdjęcia jak w przypadku Trusi niewyjściowe, bo nie chciał współpracować i był w szoku
  2. Ja też myśle,że dzieci wiedzą kto jest dobry:evil_lol: , bo to podobnie jak ze zwierzakami, mam nadzieję że nikt sie nie obrazi:roll: . zdjątko pewnie na wątku mojego niuńka, bo jemu też muszę sesję zrobić, bo się zapuściłam ostatnio, ja zresztą z wrzucaniem fotek to tutaj cienias jestem, ale głośno się nie przyznaję, bo podobnych rzeczy studentów uczyłam;) A co ze znakiem Trusi, może jeszcze dopiszę:razz:
  3. też się cieszę, mały jest super i chyba mnie lubi, chociaż ma dopiero 3,5 miesiąca. zresztą to pierwszy mój chrześniak:) Wybrałam kilka fotek, zaraz się biorę za pisanie i wrzucam te namiary, które mi dałaś:)
  4. Ja już się biorę za allegro, wybaczcie, ale ja piszę projekt o pieniądze i musi być super i cały czas nad tym siedzę, a w niedzielę mam chrzest, znaczy się dziecko kuzyna, ja będę tylko chrzestną:oops: Jak już wrzucę to podam link. Do mojego znajomego, bo z jego konta korzystam, też ktoś kiedyś napisał, że sie nie powinno tak biednej kobiety oczerniać, ale ja niezrażona tytułu nie zmieniłam.
  5. :multi: :multi: :multi: dziękujemy bardzo:loveu: :loveu: :loveu:
  6. dokładnie, ale przy mnie tego nie robi, idzie do swojego pokoju(łazienka;))i tam czeka aż ja zjem i potem się wezmę za przygotowywanie dla niego.
  7. Chciałam sie pochwalić odwagą mojego niuńka. dzisiaj na spacerze biegał jakiś czas koło nas pies, trochę mniejszy. Bismarck najpierw zwinął ogon i chciał w długą wiać, ale po chwili się psy przywitały, niuniek ogon podniósł, ale kolega napastliwy był i biegał non stop wokół. Bismarck nie pozwala sie niuchać w inne częsci ciała oprócz głowy(może sie boi), a tamten koniecznie chciał. No i moja bestia pierwszy raz zawarczała na psa:multi: , dla mnie to ogromny postęp, bo zazwyczaj on ogon pod siebie bierze i najchętniej by zmykał, a psy wtedy chętniejsze są do ataku:shake: . Obyło się bez awantury, tamten też warknął i zwiał. Jaki Bismarck był z siebie dumny:cool3: . Nie zamierzam go agresywnie nastawiać, ale może w końcu nabierze pewności i nie będzie wiał na widok biegnącego w jego kierunku zwierza.
  8. skądś to znam, mój jamnik też wiecznie kradł, odwracasz sie na chwilę a kanapka bez szynki;)Bismarck za to terroryzuje mojego najmłodszego brata wzrokiem, kiedyś młody wysiadł i zwiał, a Bismarck zrobił skok na wkładkę do zupy:diabloti:
  9. to zdjęcie z żebraniem jest bombowe, cała ferajna i mała dziewczynka:)
  10. Karusia na pewno ma się dobrze, ciekawe jak jej idzie nauka niemieckiego:evil_lol:
  11. Może nie tyle, że nikt sie nie stara, bo psiak ma tam mieć jedzenie, ciepło i bezpiecznie, nie można wymagać oddania sprawie. Ja mam dobre zdanie, bo nie wiem jakbym dała sobie radę z Bismarckiem, jakby sie tam z Panem nie zakumplował i nie otworzył na ludzi, chociaż troszkę. Nie jest źle dziewczyny, ale zawsze może być lepiej, a Truśka nieźle biega, mój niuniek ogona nie podniesie poza wybranymi regionami, w których nikogo nie ma w zasiegu wzroku:(
  12. podrzucamn jeszcze niuniusia-może ktoś Cię wypatrzy
  13. On ma kocie zagrywki, jak mu sie podoba jak go drapię, to pazury wyciąga i wbija w cokolwiek, jak się bawi zabawkami to też pazury wyciąga i nimi łapie:razz: Aktualnie chyba św. Antoni nad nim czuwa, bo kolędnik zaczął działać;) mam taką rozrubę na łóżku, bo Bismarck wpadł w szał molestowania zabawki:)
×
×
  • Create New...