-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
[quote name='Buster']Bilonik pewnie ma wydarzenie na FB - ale od przybytku głowa nie boli ;) Pożyczyłam sobie tekst - sama nie umiem tak pisać :oops: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=176845199023434&pending[/URL][/QUOTE] udostępniłam, może więcej zdjeć tam dodać? takich z hasiorami, z zabaw, jest z czego wybierać zresztą:)
-
Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy
magda z. replied to Czaruś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężka decyzja, jednak tak jak piszą dziewczyny, pies dostał już szansę. Nie wejdziemy do jego głowy i nie przetłumaczymy mu wszystkiego. Skrzywdził go człowiek i to bardzo, niestety jest tak dużo astów i innych psów, że trezba racjonalnie podejmować decyzje. Już raz na mnie naskoczono, ze myślę, jak księgowa, ale pieniądze jakie trzeba jemu płacić za hotel, można zainwestować w psy adopcyjne i wyrwać ich nawet kilka, znaleźć domy, w których pozostaną już do końca. -
[quote name='wojtuś']Magda z jednej strony :(:(:( a z drugiej :loveu: Powodzenia na północy:) Pozdrawiam pięknie;););)[/QUOTE] Nie dziękuję, mam nadzieję, ze się zaaklimatyzuję, bo tamtejsze wiatry mnie zaskoczyły;) Po cichu cały czas myślałam o południowym wschodzie, w którym jakiś czas temu sie zakochałam, a wyszła totalna północ.... W 1 poście napisałam, ile mamy z bazarków na sterylki. Postaram się jescze dzisiaj uaktualnić nasz wątek i bazary porobić. Beata ma misję z obfoceniem całej bandy, póki jescze mam chwile, aby powystawiać towarzystwo. Z racji tego, ze mój komputer przyjedzie dopiero w psem - mam cała skrzynke i monitor, to w marcu tylko z doskoku będę odświeżać to,c o powystawiam. Powysyłam Wam portale, na których ogłaszam psy, jakby było cos pilnego, a ja nie będę miała możliwości od razu zareagować.
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Przelałam jescze 20zł dla chłopaka, Bilon został w domu tymczasowym, więc spadku na razie nie ma. Na dniach bedą bazarki ze wszystkim co mi zostało, bo w marcu niestety nie będe miała mozliwości. Jesi ktoś mógłby wesprzec lolkę to bardzo proszę, ja się przenosze na drugi koniec Polski... -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Gosia ja mniemam, że pewnie w najbliższym miesiącu na pewno sie zjawimy zrobić foty, zaraz podliczę ostatnią wpłate i poproszę Ciebie po weekendzie o potwierdzenie wszystkich wpływów. -
[quote name='kasia310']Ciotki, tak na otarcie łez dzisiaj do Wrocławia pojechał Maniek a do Świdnicy nareszcie Cyrylka:loveu::multi::loveu::multi:to jednak buduje:loveu:[/QUOTE] Wyprzedziłaś mnie;) ugrzęzłam w garnkach. Jutro wystawiam bazary, musze pozbyć się jak najwięcej, a resztę oddać Wam;) Bardzo sie cieszę, ze psiaki pojechały. Z Maniusia to w ogóle, jego ogłoszenia robiłam już w biegu. Zaraz allegro Cyrylki podmienię na Torro. Jak tylko Kasia będzie miała czas to jedziemy focić brygadę, koniecznie musimy Ramzesa odwiedzić, teraz to już nie ma zmiłuj
-
[quote name='kasia310']Ja tak długo jak będę mogła to naszych psiaków nie zostawię:) najwyżej będę jeździć sama bez Madziuchny, no i nie tak często:( no i zdjęcia nie będą już takie ładne...[/QUOTE] Kasiu Twoje foty też są dobre:) Przecież ogloszenia i tak mogę robić dalej, wątek prowadzić i ściagać tych, co się ociągają z moderacją pierwszych postów;) Jak wrócę to wystawię resztę rzeczy na bazarek, to co zostanie będę zmuszona Wam oddać. Jeszce nie wyobrazilam sobie przeprowadzki i to tak daleko.... Oprócz planów szybkiej spłaty kredytu studenckiego w końcu podejmę poważne kroki i zrobię prawo jazdy, bo bez tego to cięzko będzie często Was odwiedzać:) Poza tym teraz mozemy zrobić jak najwięcej zdjeć i oglaszać futra:)
-
[quote name='fioneczka']Czika - wiadomo już coś ? a ten chlopaczek ... jaki wiek, skąd się "wziął", jakieś fotki ?[/QUOTE] Jego oddali ludzie z Bogatyni, podobno przestali sobie dawać z nim radę, ma około 1,5 roku. Mialam kilka maili o Cyrylkę, jednak te foty to byl dobry pomysł, odeslalam do telefonów do Was.
-
Trzymam kciuki, w razie potrzeby ja w Bogatyni mogę Beate poprosić o wywiad, taki nawet bez wizyty wstępnie;) Tam ludzie isę kojarzą i pewnie będzie coś wiedziała co z tym ich psem. Ja od marca zmieniam rejon zamieszkania, jak wrócę jutro to rozliczę bazarki do końca, generalnie bedzie mnie dużo mniej, bo musze ogarnąć swoją rzeczywistość...
-
Aga spoko, ogarniemy:) Ja pierwszą umowę mam na miesiąc, więc nie przeprowadzam się zupełnie, tylko będę u familii bumelować, jak zechcą mnei na dużej, to dopiero wtedy Bismarcka ściągam. Będę pracować od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Nie zostawię Was:) Niestety na Dolnym Śląsku nikt mnie nie chciał, a i warunki finansowe nie są złe. Jutro wracam do Bolesławca, dzisiaj odpoczywam, bo wczoraj mnie zaskoczono ponownym wezwaniem do firmy, jak sie okazało, na dogranie warunków. Ja celowalam z szukaniem bardziej na południowym wschodzie, a wygna mnie na totalną pólnoc. Za to będziecie mieli gdzie jeździć tyłki grzać na plaży:)
-
[quote name='E-S']Dziewczyny, u kogo, gdzie jest ta sunieczka, Mała ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=16086205&viewfull=1#post16086205[/url][/QUOTE] u Beaty w Bogatyni, Beaty nie ma na dogo, mała wczoraj miała sterylkę, zgłosiło się już kilka osób, ale jescze nie ma konkretów, ze wezmą ją do domu
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='brygida999']ile ramzesik ma lat?[/QUOTE] Około 4-5, Gosia ma papiery, ale według mojego rozeznania to w zeszłym roku miał 4 w księdze w schronisku Przelewam z moich bazarków 100,00 - w sumie wyszło 99,85, ale od siebie te grosze dołożę. Ponieważ być może Bilon pójdzie na weekend do domu, wówczas pozostałą taką samą kwotę bym przelała też na Ramzesa - bylo 2 beneficjentów. Mam też jedną zaległą wpłatę, ale to około 15 zł będzie, jak dojdzie to też przeleję na konto chłopaka. tutaj linki do bazarków [url]http://www.dogomania.pl/threads/198949-bi%C5%BCuteria-i-inne-na-Ramzesa-i-Bilona-3.01-22-00?p=15994804&viewfull=1#post15994804[/url] i ten jescze nie całkiem rozliczony, ale wyjeżdzam i chcę przynajmniej część spraw pozamykać [url]http://www.dogomania.pl/threads/199469-Puzzle-bi%C5%BCu-akcesoria-dla-zwierzak%C3%B3w-ubrania-dla-Ramzesa-i-Bilona-11.01-22-00?p=16159113&viewfull=1#post16159113[/url]