Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. [quote name='Buster']Bilonik pewnie ma wydarzenie na FB - ale od przybytku głowa nie boli ;) Pożyczyłam sobie tekst - sama nie umiem tak pisać :oops: [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=176845199023434&pending[/URL][/QUOTE] udostępniłam, może więcej zdjeć tam dodać? takich z hasiorami, z zabaw, jest z czego wybierać zresztą:)
  2. Ciężka decyzja, jednak tak jak piszą dziewczyny, pies dostał już szansę. Nie wejdziemy do jego głowy i nie przetłumaczymy mu wszystkiego. Skrzywdził go człowiek i to bardzo, niestety jest tak dużo astów i innych psów, że trezba racjonalnie podejmować decyzje. Już raz na mnie naskoczono, ze myślę, jak księgowa, ale pieniądze jakie trzeba jemu płacić za hotel, można zainwestować w psy adopcyjne i wyrwać ich nawet kilka, znaleźć domy, w których pozostaną już do końca.
  3. [quote name='wojtuś']Magda z jednej strony :(:(:( a z drugiej :loveu: Powodzenia na północy:) Pozdrawiam pięknie;););)[/QUOTE] Nie dziękuję, mam nadzieję, ze się zaaklimatyzuję, bo tamtejsze wiatry mnie zaskoczyły;) Po cichu cały czas myślałam o południowym wschodzie, w którym jakiś czas temu sie zakochałam, a wyszła totalna północ.... W 1 poście napisałam, ile mamy z bazarków na sterylki. Postaram się jescze dzisiaj uaktualnić nasz wątek i bazary porobić. Beata ma misję z obfoceniem całej bandy, póki jescze mam chwile, aby powystawiać towarzystwo. Z racji tego, ze mój komputer przyjedzie dopiero w psem - mam cała skrzynke i monitor, to w marcu tylko z doskoku będę odświeżać to,c o powystawiam. Powysyłam Wam portale, na których ogłaszam psy, jakby było cos pilnego, a ja nie będę miała możliwości od razu zareagować.
  4. Nie widział mnie całe 5 dni, to się nie mógł nacieszyć;) Jak oglądałam podglądy to nie byłam zadowolona, ale wyszło całkiem przyzwoicie, jak na kompakcie sie bawiłam to też całkiem dobre wychodziły. Trzeba pokonać barierę techniczną - ja cały czas walczę z instrukcją;)
  5. Przelałam jescze 20zł dla chłopaka, Bilon został w domu tymczasowym, więc spadku na razie nie ma. Na dniach bedą bazarki ze wszystkim co mi zostało, bo w marcu niestety nie będe miała mozliwości. Jesi ktoś mógłby wesprzec lolkę to bardzo proszę, ja się przenosze na drugi koniec Polski...
  6. super Buster:), przelałam własnie 118 zł, Moniś jak dojdzie to daj proszę znac, powklejam na bazarki. Na pewno przez marzec nie będe miała możliwości bazarkowania, teraz jeszce wystawię puzzle od Doroty i kilka drobnych rzeczy. Mam nadzieję, ze chłopak wczesniej znadzie dom
  7. Gosia ja mniemam, że pewnie w najbliższym miesiącu na pewno sie zjawimy zrobić foty, zaraz podliczę ostatnią wpłate i poproszę Ciebie po weekendzie o potwierdzenie wszystkich wpływów.
  8. Sopockie klimaty i dzisiejszy spacer mój zajc osobisty:)
  9. zaraz podliczę bazarki do końca, bo mam spóźnioną wpłatę, dla Bilona będzie około 100zł
  10. [quote name='kasia310']Ciotki, tak na otarcie łez dzisiaj do Wrocławia pojechał Maniek a do Świdnicy nareszcie Cyrylka:loveu::multi::loveu::multi:to jednak buduje:loveu:[/QUOTE] Wyprzedziłaś mnie;) ugrzęzłam w garnkach. Jutro wystawiam bazary, musze pozbyć się jak najwięcej, a resztę oddać Wam;) Bardzo sie cieszę, ze psiaki pojechały. Z Maniusia to w ogóle, jego ogłoszenia robiłam już w biegu. Zaraz allegro Cyrylki podmienię na Torro. Jak tylko Kasia będzie miała czas to jedziemy focić brygadę, koniecznie musimy Ramzesa odwiedzić, teraz to już nie ma zmiłuj
  11. Nie dziękuję, rozwój sytuacji byl zaskakujący i dość szybki;) Pojechalam trochę "sportowo", a rozwój sytuacji mnie do tej pory trochę przeraża...
  12. [quote name='kasia310']Ja tak długo jak będę mogła to naszych psiaków nie zostawię:) najwyżej będę jeździć sama bez Madziuchny, no i nie tak często:( no i zdjęcia nie będą już takie ładne...[/QUOTE] Kasiu Twoje foty też są dobre:) Przecież ogloszenia i tak mogę robić dalej, wątek prowadzić i ściagać tych, co się ociągają z moderacją pierwszych postów;) Jak wrócę to wystawię resztę rzeczy na bazarek, to co zostanie będę zmuszona Wam oddać. Jeszce nie wyobrazilam sobie przeprowadzki i to tak daleko.... Oprócz planów szybkiej spłaty kredytu studenckiego w końcu podejmę poważne kroki i zrobię prawo jazdy, bo bez tego to cięzko będzie często Was odwiedzać:) Poza tym teraz mozemy zrobić jak najwięcej zdjeć i oglaszać futra:)
  13. [url]http://images8.fotosik.pl/939/c580ceb19fe10c93med.jpg[/url] Mała już zaadoptowana:) Można ściągnać.
  14. [quote name='fioneczka']Czika - wiadomo już coś ? a ten chlopaczek ... jaki wiek, skąd się "wziął", jakieś fotki ?[/QUOTE] Jego oddali ludzie z Bogatyni, podobno przestali sobie dawać z nim radę, ma około 1,5 roku. Mialam kilka maili o Cyrylkę, jednak te foty to byl dobry pomysł, odeslalam do telefonów do Was.
  15. Będą u nas zmiany, nawet chyba duże, na razie jestem w szoku organizacyjnym. Od 1 marca będę pracować w Gdańsku, pierwszą umowę mam na miesięc, wiec dopiero po tym okresie ściągam psa do siebie. Jeszcze muszę to wszystko zorganizować... Pozdrowienia z Sopotu:)
  16. ja mam ten sam problem na dlużyńskim wątku, po przejęciu dowodzenia nie ma zaawansowanej edycji w 1 poście.... Można zmienić tytul, ale tylko tego postu, ale nie caego tematu, pisalam do moda, ale nie mam info zwrotnej
  17. Trzymam kciuki, w razie potrzeby ja w Bogatyni mogę Beate poprosić o wywiad, taki nawet bez wizyty wstępnie;) Tam ludzie isę kojarzą i pewnie będzie coś wiedziała co z tym ich psem. Ja od marca zmieniam rejon zamieszkania, jak wrócę jutro to rozliczę bazarki do końca, generalnie bedzie mnie dużo mniej, bo musze ogarnąć swoją rzeczywistość...
  18. Aga spoko, ogarniemy:) Ja pierwszą umowę mam na miesiąc, więc nie przeprowadzam się zupełnie, tylko będę u familii bumelować, jak zechcą mnei na dużej, to dopiero wtedy Bismarcka ściągam. Będę pracować od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Nie zostawię Was:) Niestety na Dolnym Śląsku nikt mnie nie chciał, a i warunki finansowe nie są złe. Jutro wracam do Bolesławca, dzisiaj odpoczywam, bo wczoraj mnie zaskoczono ponownym wezwaniem do firmy, jak sie okazało, na dogranie warunków. Ja celowalam z szukaniem bardziej na południowym wschodzie, a wygna mnie na totalną pólnoc. Za to będziecie mieli gdzie jeździć tyłki grzać na plaży:)
  19. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maniek-sredni-kudlacz-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ255642950[/url] ja nie wytrzymałam - Maniusia musiałam trochę poreklamować, jest na szerloku, gumtree, adopcjach, przygarnijzwierzaka i allegro zbiorowym.
  20. [quote name='E-S']Dziewczyny, u kogo, gdzie jest ta sunieczka, Mała ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=16086205&viewfull=1#post16086205[/url][/QUOTE] u Beaty w Bogatyni, Beaty nie ma na dogo, mała wczoraj miała sterylkę, zgłosiło się już kilka osób, ale jescze nie ma konkretów, ze wezmą ją do domu
  21. [quote name='brygida999']ile ramzesik ma lat?[/QUOTE] Około 4-5, Gosia ma papiery, ale według mojego rozeznania to w zeszłym roku miał 4 w księdze w schronisku Przelewam z moich bazarków 100,00 - w sumie wyszło 99,85, ale od siebie te grosze dołożę. Ponieważ być może Bilon pójdzie na weekend do domu, wówczas pozostałą taką samą kwotę bym przelała też na Ramzesa - bylo 2 beneficjentów. Mam też jedną zaległą wpłatę, ale to około 15 zł będzie, jak dojdzie to też przeleję na konto chłopaka. tutaj linki do bazarków [url]http://www.dogomania.pl/threads/198949-bi%C5%BCuteria-i-inne-na-Ramzesa-i-Bilona-3.01-22-00?p=15994804&viewfull=1#post15994804[/url] i ten jescze nie całkiem rozliczony, ale wyjeżdzam i chcę przynajmniej część spraw pozamykać [url]http://www.dogomania.pl/threads/199469-Puzzle-bi%C5%BCu-akcesoria-dla-zwierzak%C3%B3w-ubrania-dla-Ramzesa-i-Bilona-11.01-22-00?p=16159113&viewfull=1#post16159113[/url]
  22. [quote name='brygida999']ile Bilon ma latek?[/QUOTE] około 4 lat, chyba dobrze pamiętam
×
×
  • Create New...