-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']No to na Pomorze mamy ( mąż ma) bliżej ;)[/QUOTE] Swego czasu lolka chciała nas też gremialnie wystawić na A4 na naszych odcinkach;) Bo mieszkamy w pewnej odległości od siebie i każda by miara rewir;) Oczywiście utarg na psy. Ja na razie teoretycznie do końca marca okupuje nowy teren, a później się zobaczy. W następnym tygodniu będe podpytywać, bo musze zaplanować kilka spraw -wynajem mieszkania i przeprowadzkę części rzeczy i psa. -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']Mój mąż pyta się , gdzie są te latające na golasa Cioteczki :)[/QUOTE] do wyboru:) Lolka na Dolnym Śląsku, a ja aktualnie na Pomorzu;) -
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
dzieki wielkie, ja prze ten miesiac jestem lekko poza eterem -
[quote name='kasia310']Nie sprawdziłam go Madzia...nie miałam jak, kierownik robił bilans i zdjęcia małym z wybieg i kojców, byłam z Torro na spacerze dosyć długo i tak zeszło. Dzisiaj też psiaki nie były w najlepszych humorach, od tych ze zbiorowych musiałam odejść, bo awantury były blisko...nawet te małe się kłóciły.... A Łajka taka okrąglutka, że hej...[/QUOTE] aaaa, to Łajka, nie Czika;) Pójdzie na sterylkę? w razie W mozemy ise dołożyć, bo mamy na koncie schroniska chyba ponad 100zł
-
[quote name='kasia310']Ciotki, właśnie wróciłam ze schroo, Czika - amstafka nareczcie znalazła dom!!! Do adopcji poszedł też Czaki i rudy Husky. Czika jest szczenna!!! Madzia wiesz, który to zmalował....?;) Grek oczywiście..... Jest duzo nowych małych psiaków suczek i piesków, zamieszkały w nowych boksach są śliczne, kochaniutkie i nieszczęśliwe:( może uda mi się jakoś wrzucić zdjęcia, ale są słabe.... Jest też siedem szczeniaczków huskowatych, jesli się nie pomyliłam to trzy suczki i cztery pieski, jeden tak wystraszony, że siedzii pod podestem....no i postrzelony pies z Leśnej....[/QUOTE] to ja zaraz ściągam z allegro te, co poszły z ogłoszeń. Kasiu jeśli któregoś psa jescze nie ma to krzycz, a masz moze dane Mietka - to ten z Klaus 4, musze się kierownikowi przypomnieć... [url]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1493564791.html[/url] Sabinko a możesz mi wkleić tutaj na wątek miniaturki chłopaków z fotosika, jak się pregląda zdjęcia to taki własnie wymiar potrzebuje, wtedy ich dokleję:)
-
[quote name='Megi428']no wiesz - jajeczka i szczęście robią swoje :) Aby każdy wasz zwierzak znalazł swoje miejsce jak moja Łajza Kochana :) Fakt - jest obowiązek - ale ile przyjemności, radości i poczucia bezpieczeństwa :) - i dodam - ja kiedyś byłam przeciwniczką psiaka w domu :) - teraz to nieaktualne :)[/QUOTE] Ale ona fajnie trafiła:) Jak się ogarnę to postaram się jeszce poogłaszać czarnulce, ale mam jescze cos do poprawek z bardzo zaległego zlecenia... Wiosna w końcu zawitała na północy:) Aga tutaj masz sonie, koszt jtaki jak ostatnio - 18,40 [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1505391631[/url] wczoraj juz tak mnie oczy bolały od kompa, ze nie mialam siły zasiąść ani na sekundę
-
[quote name='lolka']no kurcze, a z którego miesiąca brakuje fotek i jakich ? ....Aneta z SOS mówisz, ale chyba nie mam jej telefonu[/QUOTE] bo ja własnie odkryłam pokrętne meandry moejgo myślenia, te 10 fotek było na moim starym koncie, z którego usunęłam bazarkowe ciuchy... [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1493564791[/url] tak kombinowalam, ze przekombinowałam.... numer zaraz prześle na pw
-
Piekna Monka, Ineczka też:) Tutaj jescze śnieg widać, sobie pozmieniałam klimat;) Mam na miesiąc raz dziennie spacery z Heńkiem vel Gienkiem, labradorem kuzynki ['] dla suni
-
Ramzesio w końcu sie udało, masz swojego pana :) :)
magda z. replied to lolka's topic in Już w nowym domu
allegro teraz zbiorowe jest wyróżnione, oprócz tego ona ma jescze swoje osobiste.... -
[quote name='lolka']ciocia Magda :lol: jutro kończy się allegro Soni, mogłabyś przedłużyć??...oczywiście pyknę Ci pieniązki[/QUOTE] Spoko:) Aga zadzwoń do Anety z SOS, ona na pewno kogoś zna, bo to jej okolice. Prze te problemy z transferem zażarło nam fotosy na fotosiku - chciałam teraz do allegro dać, ale nie ma tych zdjęć....
-
http://images37.fotosik.pl/642/f082ece2df02db77gen.jpg jaka poza:)
-
Chyba dobrze, dostaję mms'y od "niani". Jak się wszystko wyklaruje to od początku kwietnia będzie u mnie, tzn i tak przyjade po niego i dalsza część rzeczy, bo na razie na sportowo z walizką wyjechałam. Najprawdopodobniej poszykam kogoś, kto w ciagu dnia by do niego podchodził i na spacer zabierał, bo ja mam trochę z dojazdem ciężko, i nawet mieszkając w Gdańsku specjalnie nie skróce tego czasu. No,a le poradzimy jakoś, nie ma wyboru:)
-
Pozdrowienia z zimnej północy:) Wycałuj Moniulkę.
-
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1493564791[/URL] zaraz pododaje resztę brygady, wyróżniłam aukcję. Potrzebuję dane do ogłoszeń chlopaków, moze byc na pw, pierwsze strony już aktualne, jeszce tylko tego drugiego malamuta, ale nie ma już miejsca na nowe psiaki, pisałam do modów, ale nic z tego nie wyszlo.