[quote name='BIANKA1']Czy chodzi o to zdjęcie ze zauktualizowanej strony schroniska 4 września?
Jeśli tam jest taki bałagan , to nic dziwnego że w schronie mówili , że Frycia ma 4 lata . Ona tam mogła wieki siedzieć :shake:
No niestety mogła...
A tak w ogóle, to miała chyba mieć 2 lata?
Trudno nie wrócić do zagadnienia metamorfozy suczydła. Dokonałaś Bianko wielkiej rzeczy :loveu:
Może byś im podesłała obecne zdjęcie i wtedy nasza mała szczeżyłaby się do oglądaczy z działu "juz w domu"?