-
Posts
1137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PaulinaB
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Xmartix to Wy macie transport pewny tak? bo ja jutro jednak jade do krakowa tylko, ze pociagiem, musze odebrac Tobiego z dworca krakowskiego;) mysle ze lepiej zeby Pugi jechal autkiem, ale jesli cos by mialo nie wypalic to jakos bysmy dali sobie rade w pociagu? -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Tobi pojedzie w pt rano pociagiem;) mam nadzieje ze nasze plany z tym zwiazane wypalą! -
z Tobim jest opcja albo w pt moze uda sie dograc, bo dziewczyna z Kluczborka jedzie pociagiem do Krakowa, ale tez Pugi chyba pojedzie w sobote do Krakowa samochodem z TZem Xmatrix i moze by zgarneli po drodze Tobiego? pewnie beda jechac autostradą, to dziewczyny ktoras moglaby go podrzucic gdzies na trase jakby sie udalo?
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
o to super jak jest transport, tak jak bylo wczesniej napisane, lepiej zeby przywiesc psa wczesniej, niz zeby kastracja miala odwlekac trasport, ale to decydujcie dziewczyny. A Tobi tez czeka na transport do Krakowa, tzn do Niepolomic do hotelu pod Krakowem, zaraz znajde jego watek to tu wkleje, Tobi jest w schronisku w Lublincu, niedaleko Czestochowy, myslelismy ze moze uda sie polaczyc te dwa transporty, a Wy kiedy jedziecie? -
Niewidoma staruszka Martynka - MA SWÓJ DOM :)
PaulinaB replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za sunie, slodka mordka, mam nadzieje ze wszystko pojdzie pomyslnie i nie jest tak zle jak to wyglada... -
Ale Pani zazdroszcze, tez bym wybrala sie z Maksiem na spacerek on jest przecudowny i przekochany, boski psiak! A mam pytanko, zalecili dalej Kreon?
-
boskie te zdjecia, szczegolnie ostatnie z językiem:D:D:D Maks hopaj do nowego domku!
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a wiec tak niestety na ten weekend nie udało mi się do tej pory znaleść nic sensownego dla psa, myslalam juz zeby samej wsiasc w pociag i go zawiesc do krakowa, no ale nie wiem czy to dobry pomysl jest skoro psiak jest strasznie przestraszony... Jest opcja, że w przyszly weekend,w nastepny piatek kolezanka jedzie samochodem do krakowa i powiedziala ze bez zadnego problemu psiaka wezmie, tylko ktos musialby z krakowa go odebrac i przewiesc do wieliczki, mysle ze transport samochodem wtym wypadku bylby lepszy, Pugi moglby do tego czasu miec zrobioną kastracje i z tego co wyczytalam wczesniej to trafilby do osobnego boksu tak? niestety nic innego poki co nie wymyslilam;( -
[quote name='wiq']zgram Ci jego zdjęcia na płytę i dam na zajęciach wtorkowych, bo na pon nie zdążę pewnie :P teraz dałam tylko kilka ;)[/QUOTE] widze ze psychicznie chcesz sie nade mna poznecac!:mad:
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
czeka na niego miejsce w hotelu w Lednicy kolo Wieliczki -
ładnie narobiłas Wika teraz to ja juz zupelnie oszalalam na jego punkcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST POPROSTU BOSKI
-
te łańcuchy mnie dobijają...
-
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']Paulina B super by było ja na transportowym już dałam prośbę o transport Pugiego i założyłam taki wątek[/QUOTE] A Pugi jakby co to moze jechac juz? tzn w pt np? wszystko jest z nim zrobione co mialo byc zrobione we wrocku? -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Paulinko, a sprawdzilas juz watek transportowy ?[/QUOTE] tak mamy tam zalozony watek -
...z kliniki na beton...Pugi chyba ma wreszcie domek!!
PaulinaB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
spróbuje dla chłopaka jakis transport zmajstrowac skoro miejsce na niego czeka, ja poki co nie wybieram sie do krakowa, ale pare osob jezdzi czesto, kolega chyba jedzie w pt samochodem, no nic popytam, z wroclawia do krakowa łatwiej mi jest transport wymyslic, problem mam z transportem dla psiaka z okolic czestochowy do krakowa, tez na niego miejsce w hotelu czeka...moze ktos cos slyszal ze ktos na tej trasie podrozuje??? -
Jak trafi do nowego domku to napewno przytyje, tylko zeby mu sie trafil taki domek cieplutki, a nie buda... Rozprawimy sie z Tobim, to pomyslimy dalej co z Maksiem;)
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Bozenka mi przekazala ,ze Mxio aportuje ,jest grzeczny i kocha ludzi:lol:[/QUOTE] Bo Maksio to w ogóle jest bombowy i przesłodki:loveu:
-
kurcze to jak mniejszy od Milki to moznaby sobie go do kieszeni wsadzic:D a tak na powaznie to jakby udalo sie zebrac kase na ewentualne jego leczenie, gdyby mu cos wypadlo, szczepienia jesli nie ma i kastracje, to bysmy go wziely do siebie do hotelu gratis;) w Krakowie powinien szybko znalesc jakąs kanape dla siebie! tylko trzebaby bylo tez pomyslec o transporcie jakby co, bo ja jednak dopiero do krakowa pojade za 3 tygodnie, a pies moglby wczesniej pojechac do nas, moze ktos bedzie jechal na tej trasie? co o tym myslicie?