Jump to content
Dogomania

PaulinaB

Members
  • Posts

    1137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PaulinaB

  1. Xmartix to Wy macie transport pewny tak? bo ja jutro jednak jade do krakowa tylko, ze pociagiem, musze odebrac Tobiego z dworca krakowskiego;) mysle ze lepiej zeby Pugi jechal autkiem, ale jesli cos by mialo nie wypalic to jakos bysmy dali sobie rade w pociagu?
  2. Tobi pojedzie w pt rano pociagiem;) mam nadzieje ze nasze plany z tym zwiazane wypalą!
  3. z Tobim jest opcja albo w pt moze uda sie dograc, bo dziewczyna z Kluczborka jedzie pociagiem do Krakowa, ale tez Pugi chyba pojedzie w sobote do Krakowa samochodem z TZem Xmatrix i moze by zgarneli po drodze Tobiego? pewnie beda jechac autostradą, to dziewczyny ktoras moglaby go podrzucic gdzies na trase jakby sie udalo?
  4. o to super jak jest transport, tak jak bylo wczesniej napisane, lepiej zeby przywiesc psa wczesniej, niz zeby kastracja miala odwlekac trasport, ale to decydujcie dziewczyny. A Tobi tez czeka na transport do Krakowa, tzn do Niepolomic do hotelu pod Krakowem, zaraz znajde jego watek to tu wkleje, Tobi jest w schronisku w Lublincu, niedaleko Czestochowy, myslelismy ze moze uda sie polaczyc te dwa transporty, a Wy kiedy jedziecie?
  5. trzymam kciuki za sunie, slodka mordka, mam nadzieje ze wszystko pojdzie pomyslnie i nie jest tak zle jak to wyglada...
  6. Ale Pani zazdroszcze, tez bym wybrala sie z Maksiem na spacerek on jest przecudowny i przekochany, boski psiak! A mam pytanko, zalecili dalej Kreon?
  7. boskie te zdjecia, szczegolnie ostatnie z językiem:D:D:D Maks hopaj do nowego domku!
  8. kurcze cos mi nie wychodzi kombinowanie transportu:/
  9. a wiec tak niestety na ten weekend nie udało mi się do tej pory znaleść nic sensownego dla psa, myslalam juz zeby samej wsiasc w pociag i go zawiesc do krakowa, no ale nie wiem czy to dobry pomysl jest skoro psiak jest strasznie przestraszony... Jest opcja, że w przyszly weekend,w nastepny piatek kolezanka jedzie samochodem do krakowa i powiedziala ze bez zadnego problemu psiaka wezmie, tylko ktos musialby z krakowa go odebrac i przewiesc do wieliczki, mysle ze transport samochodem wtym wypadku bylby lepszy, Pugi moglby do tego czasu miec zrobioną kastracje i z tego co wyczytalam wczesniej to trafilby do osobnego boksu tak? niestety nic innego poki co nie wymyslilam;(
  10. [quote name='wiq']zgram Ci jego zdjęcia na płytę i dam na zajęciach wtorkowych, bo na pon nie zdążę pewnie :P teraz dałam tylko kilka ;)[/QUOTE] widze ze psychicznie chcesz sie nade mna poznecac!:mad:
  11. czeka na niego miejsce w hotelu w Lednicy kolo Wieliczki
  12. ładnie narobiłas Wika teraz to ja juz zupelnie oszalalam na jego punkcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST POPROSTU BOSKI
  13. o kurcze kurcze kurcze kurcze, zeby nie powiedziec inaczej bo to forum publiczne i nie wypada, no ładnie jak ja chce psiura zabierac, to ten sobie wymysla domek na miejscu!! no mały ładne jaja to trzymam kciuki mocno i powiedzcie cos wiecej bo skupic sie na pierwotniakach nie moge:P
  14. te łańcuchy mnie dobijają...
  15. wlasnie kombinuje co by tu wymyslic, a nie wiecie ile psow moze przewozic jedna osoba w pociagu?bo moze bym cos wykombinowala, kurde kolega napewno w pt samochodem nie jedzie, jeszcze popytam innych osób, a Wika bylaby opcja ze ktos by przywiozl Tobiego w pt do Wroclawia?
  16. [quote name='xmartix']Paulina B super by było ja na transportowym już dałam prośbę o transport Pugiego i założyłam taki wątek[/QUOTE] A Pugi jakby co to moze jechac juz? tzn w pt np? wszystko jest z nim zrobione co mialo byc zrobione we wrocku?
  17. [quote name='wellington']Paulinko, a sprawdzilas juz watek transportowy ?[/QUOTE] tak mamy tam zalozony watek
  18. spróbuje dla chłopaka jakis transport zmajstrowac skoro miejsce na niego czeka, ja poki co nie wybieram sie do krakowa, ale pare osob jezdzi czesto, kolega chyba jedzie w pt samochodem, no nic popytam, z wroclawia do krakowa łatwiej mi jest transport wymyslic, problem mam z transportem dla psiaka z okolic czestochowy do krakowa, tez na niego miejsce w hotelu czeka...moze ktos cos slyszal ze ktos na tej trasie podrozuje???
  19. Jak trafi do nowego domku to napewno przytyje, tylko zeby mu sie trafil taki domek cieplutki, a nie buda... Rozprawimy sie z Tobim, to pomyslimy dalej co z Maksiem;)
  20. no transport pilnieee potrzebny, na Tobiego juz u mnie czekają!!!
  21. [quote name='Foksia i Dżekuś']Bozenka mi przekazala ,ze Mxio aportuje ,jest grzeczny i kocha ludzi:lol:[/QUOTE] Bo Maksio to w ogóle jest bombowy i przesłodki:loveu:
  22. kurcze to jak mniejszy od Milki to moznaby sobie go do kieszeni wsadzic:D a tak na powaznie to jakby udalo sie zebrac kase na ewentualne jego leczenie, gdyby mu cos wypadlo, szczepienia jesli nie ma i kastracje, to bysmy go wziely do siebie do hotelu gratis;) w Krakowie powinien szybko znalesc jakąs kanape dla siebie! tylko trzebaby bylo tez pomyslec o transporcie jakby co, bo ja jednak dopiero do krakowa pojade za 3 tygodnie, a pies moglby wczesniej pojechac do nas, moze ktos bedzie jechal na tej trasie? co o tym myslicie?
  23. no powiem CI ze ten Tobi to mi z glowy nie chce cos wyjsc, a Maks to jeszcze bardziej, ze wzgl na duze ciągoty to prawie bokserów:D moja mamka obczaila tez ten wątek, cos bedziemy kombinowac, chlopaków nie mozna tak zostawic;)
×
×
  • Create New...