-
Posts
623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga i Eto
-
Utti , dzielna cudowna dziewczynko.. to dla ciebie [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:qCuz6J-0L_qojM:http://images1.fotosik.pl/230/ce934a633e78ae51.jpg[/IMG]
-
Agnes B. ja dla Eta chciałam kupic taka klateczkę [url]http://allegro.pl/item257940319_super_klatka_dla_psa_dog_v_106x71x81_cm.html[/url] my po kastracji mielismi Lacidofil i Cyclonamine i aescin .. i jeszcze antybiotyk
-
a wiecie co .. Eto będzie miał psiapsiółkę ... :multi: moja bratowa adoptuje trzy letnią bokserke Tolę z tego watku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92366 i już 2 listopada po nia jedziemy .. ale się ciesze że grono psiaków się powiększa :multi:
-
Aga dzowniłam bodajże do ciebie w sprawie adopcji Toli.. jeśli nei macie przeciwskazań to jestesmy zdecydowani na jej adopcję .. :lol: Początkowo rozmawiałam z Moniką o adopcji Mafii, ale z tego co wiem .. Mafia potrzebuje ludzi z doświadczeniem, domu bez dzieci i psów. Tola będzie (jesli się zgodzicie) u mojej bratowej, gdzie będzie miała cudowny domek (Marta, moja bratowa nie pracuje więc będzie mogła jej poświęcić mnóstwo czasu) , ale czasami w weekend psinka byłaby ze mną... albo wspólne spacery .. a ja mam psa (Eto, owczarek, wykastrowany) ..poza tym do Marty często przychodzi jej siostrzenica więc zdecydowałyśmy, że nie możemy zabrać Mafii.. ale Tolę bardzo byśmy chciały..
-
:crazyeye: jak one szybko rosną! niedawno były takie malusie .. ale sa cudowne :loveu: :loveu: :loveu: ja tez chce takiego :placz:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
przekazałam Eto wszystkie pochwały :loveu: coprawda teraz ma nieco krótsza sierśc.. co najbardziej widac na brzuchu .. (cały brzuch i pół klaty mu zgolili na usg).. ale wiecie, strasznie bym chciała sprawić Eto towarzyszkę... i nawet mam taki plan .. :diabloti: myśle że uda mi się to zrealizować w maju :loveu: -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
to jest tak, Eto na codzień chodzi w kagańcu i na krótkiej smyczy .. staramy sie w rózny sposób zapobiegac jego przejawom agresji .. mam tu na myśli atak na innych ludzi.. ale poza pochwałami cieżko jest nam go nagradzac za poprawne zachowanie.. bo jest w kagańcu.. a nie możemy pozwolić aby w parku czy gdzies .. gdzie mialy styczność z obcymi zdjąć mu kaganiec.. na razie nie stać mnie na szkolenie .. więc jakoś próbuje radzić sobie sama.. -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
-
Berek Ayshe dokładnie tak! Ja mam psa agresywnego. Nie tyle szczeka, on ugryzie. Raz kiedy był niedopilnowany i ugryzł .. doszłam do porozumienia z poszkodowanym rekompensujac mu 1.straty spowodowane przez pogryzienie, 2 straty spowodowane porwaną odzieżą. I to był nasz ostatni raz kiedy dopuściłam do takiego zachowania. Nie wybielam siebie, wina była jk najbardziej moja, nie dopilnowałam psa. Teraz zapobiegamy takim sytuacjom. w miejscach gdzie mogą być ludzie pies jest na smyczy i zawsze w kagańcu. Ale poiem wam , że bezmyślność innych ludzi mnie czasem przeraża. Ot przed wczoraj poszłam z psem do bankomatu. Stoje sobie, czekam bo przede mna okienko zajęte. Nagle z tyłu pojawia się jakiś koleś, widzi psa kaganiec i pcha sie na mmnie.. mówie: - chwileczkę, byłam pierwsza, poza tym prosze o zachowanie troszke wiekszej odległości bo mam ostrego psa. Koles na to: - ee takie psy to ja mam ze 4 w domu i sie ich nie boję.. ja mu na to : - ale to nie jest pana pies (czuje pod obrożą jak eto zaczyna warczeć). Zwolniło się okienko, ruszam Eto ze mna, siad siada.. pobieram pieniądze a ten facet już tuz tuż no i Eto wyskoczył, na szczęście go krótko trzymałam i nie doskoczył (trzymałam go za obrożę) a facet az sie zabulgotał. Taka byłam zła że nie wyrzekłam ani słowa.. i poszłam.. Nie czułam sie winna tego zdarzenia, pies był zabezpieczony (smycz i kaganiec) a ja uprzedzałam..
-
a to teriery som ?
-
a skąd kupywaliście? bo ja ostatnio z http://www.belcando.com.pl/pl/karma_info/kontakt.php bardzo dobry kontakt, płacilam w poniedziałek we wtorek była karma .. najlepiej do nich dzwonic i pytac .. bo to co na stronie nie jest na bieżąco aktualizowane
-
zapomniałam dopisać że Canido, to ten sam producent co bewi dog i belcando
-
Zamawiałam wczoraj bewi doga basica w opakowaniu 4kg i dzwonili ze sklepu że nie ma tych opakowań,no to pytałam o belcando ale tez nie było (finansowo chodziło mi o mniejszy woreczek) , zaproponowali mi CANIDO Adult .. 12,5 kg za 60 zł .. Składniki: zboże, mięso i podroby zwierzęce, roślinne produkty uboczne, oleje i tłuszcze i substancje mineralne. Analiza: Białko surowe 21%, Tłuszcz surowy 7%, Włókno surowe 3%, Popiół surowy 7%, wilgotność 10%, wapń 1.4%, fosfor 1%, sód 0.3% Dodatki na kilogram: witamina A 7.500I.E., witamina D3 750 I.E., witamina E (jako octan alfa-tokoferolu) 65mg, Miedź (uwodniony siarcz miedzi) 22mg. Konserwowane przy użyciu: wyciągu o dużej zawartości tokoferoli naturalnego pochodzenia (=naturalna witamina E). Czy to w miarę dobra karma? Powiedzcie mi, czym można stale polewać żarcie ? Eto owszem opyli całą michę ale musi być czymś polane, choć trochę.. do tej pory (przez trzy tyg :oops:) polewałam mu oliwą.. i teraz chciałabym kupić coś co nie jest ani szkodliwe ani tuczące do polewania jedzonka, ale nie wiem co. Zupki i sosy sa bee wg eta może jakiś alej konopny lub lniany ?
-
nie wydaje wam się że ten psiaczek może byc zarobaczony? to, jak Eta kupiłam tez był odrobaczany nawet dwukrotnie .. a miał takie robaki że szok .. i mimo iz wazył mniej to brzuch i apetyt miał potężny.. może i ten szczeniol tez tak ma .. rany, ale on naprawde malutki jest .. :cool1: a tak swoja drogą (nie wkładając kija w mrowisko) piesek bez rodowodu po rodowodowych rodzicach :shake: :shake:
-
ej, a może my się wybierzemy pokibicować jeśli to niedaleko ?
-
Eto da si pokroić za śledzika.. na jego widok dostaje takiego slinotoku że szok
-
saJo masz absolutna rację, ja tez nie glosuję teraz .. bo niby na kogo ? nie mam pojecia, nie oglądam ani wiadomości ani nie interesuje sie polityką.. nawet mój TZ który własnie kończy politologie nie idzie głosowac bo nie wiadomo na kogo. Od tych wszystkich debat, plakatów na każdym kroku i wszystkiego co związane z wyborami to mi sie niedobrze robi, przeciez tą całą kasę która sie wydaje na wybory mozna byłoby przeznaczyc na cos lepszego, charytatywnego .. a to czy jestem patriotką czy nie to moja wyłącznie sprawa, a uważam że nią jestem. ps w wyborach prezydenckich tez głosowałam, na tego drugiego niż ten co wygrał. a żeby nie było, że nie w temacie .. to lepiej psa uczyć na smyczy czy bez smyczy .. ostatnio usiłuje wytłumaczyć gnojowi że noga to noga, a on robi wsio po kolei (siada waruje itp) aby dostac piłkę tylko nie to co ja chcę.. może w końcu mu wytłumaczę o co chodzi ..
-
no wieci, mój Eto bo zabiegu wycięcia krwiaka na łopatce, cały obolały pojechał ze mną na działkę co by w spokoju poleżał se na trawce. Ja w tym czasie myłam samochód, umyłam rękawiczki gumowe takie białe zdjęłam i położyłam ..a eto cap i obie zeżarł .. ale miałam stracha .. wet powiedział żeby podac siemię lniane .. i samo przeszło a raczej wyszło :) to było w zesżłym roku
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
ale on chce ten kffiatusek .. i taak na niego patrzy :loveu: kochany piesek :loveu: (dobrze że Eto tego nie slyszy :) a własciwie nie czyta [SIZE=1]:diabloti:) [SIZE=2]a Chita jaj królewna sobie pląsa.. [/SIZE] [/SIZE] -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Aga i Eto replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='ayshe']r [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/227/sur91de8.jpg[/IMG][/quote] jaka cudownie roześmiana :loveu: :loveu: :loveu: a tu shado .. no cudownie :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='ayshe'] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3176/sur4av7.jpg[/IMG] [/quote] saJo .. ja nie umiem zmieniać zdjęć na linki ... ale te są takie fajne że nie przerabiaj posta :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: -
chciałabym kupić kolczatkę zapinaną na zamek ze skóry (ciężko jest wkładać etowi kolce przez głowę) nie wiecie w jakim sklepie internetowym można ja kupić?