Jump to content
Dogomania

Aga i Eto

Members
  • Posts

    623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga i Eto

  1. bazarki kręcą się nawet dobrze, policzyłam że już w tej chwili jest ok 130zł z bazarków ale aukcje kończą się w niedziele. Czy te pieniążki potrzebne sa wam na coś już dziś? bo jeśli tak to ja mogę założyć z własnych za ten bazarek a potem przelać wam ewentualnie to co jeszcze się uzbiera
  2. Arko, wszędzie szukam i szukam tej suczki co jest chyba u Emira na śląsku teraz. Masz na nią jakieś namiary? Zamierzam jutro wystawić na bazarku lub na allegro trochę rzeczy na psiaki. I sobie pomyślałam że jeśli są jeszcze potrzebne obroże i smycze to może u Taks sprzedającej swoje wyroby (obroże i smycze ) na bazarku można zamówić hurtem większą ilość, więc mogłabym zamówić. Jeśli już tego macie pod dostatkiem to daj znac co, to troche dokupimy przepraszam za off ale muszę to gdzieś napisać bo mi chyba serce pęknie wiecie co, muszę się wyżalić. Nie wytrzymam już dłużej w tym mieście, duszę się tu... Nie dość że nie ma żadnego weterynarza, żadnego ośrodka szkoleniowego, żadnego schroniska to jeszcze ludzie mnie dobijają :( dzisiaj przyszłam do pracy i słychę od szefa : kategoryczny zakaz dokarmiania bezdomnych psów, bo potem pryzchodza pod sklep :( tak strasznie jest mi przykro .. to nie ja daję im jesc na miescu, ja zawsze zabieram je na trawnik kilkanaście metrow z tąd i nie moja wina że przychodza pod sklep ale im to przeszkadza.. Czuję sie tu strasznie sama.. nie mogę wziąć żadnego psa na tymczas bo mama i mąż mnie blokują, nie mogę dokarmiać psów, bo szef mnie straszy.. nie mogę nic .. Jestem sama jak palec, nie znam żadnego innego zapaleńca dla którego zwierzęta bybłyby tak ważne, jak dla mnie, ciągle tłumacczę wszystkim napotkanym ludziom że to nie wina tych psów ze są bezdomne, że one też kochają i zasługują na odrobinę ciepła.. Ale najgorsi są włąśnie ludzie.. bo im przeszkadza po prostu to że ten pies tu jest... Wiecie jak u mnie w mieście traktuje się bezdomne psy ? usypia się je ! wiem bo startowałam w konkursie do pracy do Urzędu Miasta i mój sąsiad był kierownikiem tego wydziału ... usypia się bo nie ma komu ich złapać i gdzie je oddać.. to przecież chore .. siedzę i ryczę i nie wiem już co robić.. Czy ja sama mogę poruszyć ziemię w tym mieście? Tak bardzo bym chciała żeby ci ludzie choć trochę zrozumieli, choć trochę otworzyli swoje serca..
  3. co słychać u Jasi? są jakieś wieści? jak się czuje kruszynka?
  4. mam owczarka, kastrata, na pro planie z rybą - wygląda wzorowo, wetka była zachwycona
  5. o ludzie, Gosiu co się stało ? Goni potrzebna jest pomoc!
  6. bo w pościeli albo w wysuszonym praniu zawsze jest najlepiej !
  7. Zapraszam na Jasiowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120518[/url] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10876078#post10876078[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10876219#post10876219[/URL] proszę o podnoszenie!
  8. przepraszam, wczoraj nie wystawiłam aukcji bo mi dogo nie chodziło, dziś to zrobię :oops:
  9. Chciałabym ją troszkę poogłaszać, ale powiedzcie na ile ona lat wygląda? bo ja sie nie znam.
  10. Jeśli dam dzisiaj radę czasowo to wstawię bazarek dla Jasi. Powinien być ok 8 wieczorem. Podam link. Prosze o podbijanie
  11. przepraszam za off ale [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8889/bokser1rx0.jpg[/IMG] na tym zdjęciu (boksery do adopcji) to jakby mój Eto i nasza adoptowana Tola siedziały (od prawej).Takie są podobne że aż nie mogę uwierzyć. Czy te psy są jeszcze do adopcji? czy są wschronie? przepraszam że piszę tu ale tu jest bardzo dużo ludzi z poznania a to podobno ze schronu z poznania :oops:
  12. [quote name='Mośka']Bardzo dziękujemy! Tak, kontakt na EMIR. Mogę poprosić takie oglosznie na emaila? [email protected] Proszę - porozwieszajcie w swoich okolicach. DOm dla MASUMIEGO oznacza 5 szans na zycie dla "Krezelakow". oto link do ogłoszenia, w sprawie masumiego .. format a3 http://img261.imageshack.us/img261/4311/masumifw7.jpg
  13. kolejny biedak :-( biedna Gonia wysiądzie kiedyś nerwowo .. z jednej strony Pixie z drugiej tej biedactwo
  14. czy w sprawie Masumiego kontakt na fundację EMIR i nr tel 601 300 726, 046 857 88 27 ? Przygotowałam ogłoszenia i rozwieszę w białymstoku i u mnie w Wys MAz
  15. [quote name='Pluciarz']Chyba gdzieś przeczytałam, że brakuje obroży (nie mam czasu wracać do wcześniejszych wątków). Proszę o informacje na pw: ile szt. i na jaki adres ewentualnie wysłać. Z 4 zabranych przeze mnie psiaczków 2 są już w kochających domkach i są leczone:lol:, 2 nadal w klinice i wymagają dłuższego leczenia, ale jest coraz lepiej. Trzymam kciuki za pozostałe:-(.[/quote] zerknij do pierwszego postu. Tam jest napisane ile i co :)
  16. powiedzcie mi, żeby przeprowadzić jakąs zbiórke np w szkołach, instytucjach , firmach to trzeba być z ramienia jakiejś organizacji/fundacji i taki zwykły szary człowieczek może to zrobić?
  17. porozmawiam z teściową jeszcze o dt dla tej suczki, może się uda coś załatwić , ale nie obiecuję .. włąsnie, tylko gdzie ona teraz jest ? W Warszawie ? i czy na pierwszy rzut oka ma ona jakąś chorobe skóry ? (pytam bo jakby co ja sama mam psa i mój teść ma konie więc muszę stawiać sprawę jasno)
  18. [quote name='ARKA'];) wiadomo, sunia byla wczoraj zabrana. [url]http://img142.imageshack.us/img142/152/dsc01103ed1.jpg[/url][/quote] jaka biedna dziewczynka :-( wyślij mi na pw nr konta, zrobię tak jak obiecałam .. daj znać co jej potrzebne ..
  19. Arko wiadomo coś na temat suni o której pisałam do ciebie (tej co z Szansą w boksie była) ?
  20. dobry wieczór Szanso :loveu: pnij się na górę
×
×
  • Create New...