Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Rusałko, czas najwyższy zamieszkać we własnym domku!
  2. Bacuś nadal czeka, kto go przygarnie i da dom na resztę życia?
  3. Grall dalej czeka na swoją szansę!
  4. [quote name='Kori']no niech ktoś sobie jeszcze ponarzeka to znów ktos zrezygnuje z pomocy :roll: Jeszcze, jeszcze... smailo kto kogo skrzywdził. napsizcie wszystko,a na pewno wiecej osob wyciagnie pomocna dlon dla Mielca a na pewno nie cofnie swojej juz dającej :roll:[/quote] Chcesz powiedzieć, że udawanie iż wszystko jest w porządku to najlepsze wyjście? Akurat jestem innego zdania. Żeby coś robic i robić dobrze, trzeba wiedzieć na czym się stoi. Tym bardziej, że większość wolontariuszy to zamiejscowi. Nie muszę chyba tłumaczyć co to oznacza? A jedyny jak na razie "kontakt" ze schroniskiem (tzn.Ulka) ma kłopoty z kontaktem. Jak jej nie będzie, nie wiemy o schronisku NIC, bo i strona internetowa jest nieaktualna.
  5. Halu, do czego Ty namawiasz Hakitę?:crazyeye: Macie zamiar szorować sobie plecy? Czy też bierzecie przykład z piesków? A wiesz, że w czasie upału nie można skakać do rzeki? No, no uważajcie dziołchy;)
  6. Kto się zakocha w małej, zagubionej w schroniskowej rzeczywistości suczce i odmieni jej los?
  7. Maleńka Rusałka już powinna umościć doopke na fotelu obok swojego człowieka! A tu nadal nie ma domku:shake:
  8. A ja nie zmienię, bo tam na pomoc czekają setki zwierząt. I postaram się wykorzystać każdą szansę, aby dojść do ladu i dogadać się z ludźmi tam pracującymi. Zatem moje zabawki zostają w Mielcu.:cool1:
  9. Pimpek, malenki piesek czeka na swój kącik we własnym domku!
  10. Grall do góry, pokazać się światu!
  11. Jaszko tęskni za swoim człowiekiem i domkiem! Gdzie podziewa się tak długo?
  12. Maurycy też chce do własnego domku!
  13. Tak, wygląda na to, że Casi ma dom:cool1: Jako iż w związku kobieta jest szyją a męzczyzna głową, pasowałoby aby trzy szyje tak pokreciły, żeby głowa rodziny podjęła decyzję o pozostaniu Casablanki na stałe. A ponieważ na tych trzech szyjach też są głowy, zapewne już coś wymyślą, czego im z całego serca życzę!:lol:
  14. Dziękuję:lol: Seaside! Czasem i mnie uda się trafić na znajomych dogomaniaków:evil_lol:
  15. Trochę się spóźniłam:oops: Pozostaje jedynie czekać, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń, za co mocno trzymam kciuki!
  16. Iwopko, nie kończ jeszcze tej aukcji (to moje zdanie), bo nawet jeśli będzie ktoś chętny, to inna sunia może znajdzie domek. A dopóki sunia nie będzie w domku ...... Głęboko wierzę, że każdy kiedyś zbierze żniwo, i ci ludzie też. Jeszcze pozostaje im dziecko, które nauczyło się, jak traktowac tych, którym cos zawdzięcza.
  17. Rusałka szuka domku na portalach: [FONT='Times New Roman']Animalia, mojpupil, swistak, kupiepsa, kupsprzedaj, allegro[/FONT]
  18. Dzwoń red, dzwoń! Tu chodzi przecież o życie suni.
  19. Kogo zauroczy ta śliczna mordeczka?
×
×
  • Create New...