Iwopko, nie kończ jeszcze tej aukcji (to moje zdanie), bo nawet jeśli będzie ktoś chętny, to inna sunia może znajdzie domek. A dopóki sunia nie będzie w domku ......
Głęboko wierzę, że każdy kiedyś zbierze żniwo, i ci ludzie też. Jeszcze pozostaje im dziecko, które nauczyło się, jak traktowac tych, którym cos zawdzięcza.