w tv podobno mowiono ze sa chetni na psiaka ......po zakonczeniu leczenia ale ...cxzy tak jest lub bedzie :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:ile ta bida musiała sie wycierpiec ...............to chyba ciezko okreslic słowami ......powinno takiego skurw...za jaja powieść
to nie ten pies musze znowu napisac EMIr podmieniła psa .........tak jak to było z mederkiem semi i abra
to nie ten pies :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:cudeńko ttylko domek domek potrzebny
hej hej ja trzymam mocno kciuki za domek i beniusia i jego zdrówko
słuchajcie mam odchaczone aby meile przylatywały do mnie automtycznie ,,,,,,i tak było od kilku dni z molosów przylatuja a dogo strajkuje tez tak macie
[quote name='Isiak']To cudowne wieści, aż się poryczałam ze wzruszenia...[/quote]
ja też :placz::placz::placz::placz:az mi sie wierzyc nie chce [I]kojec buda ocieplana cudowni ludzie hektary woda toz to bajka ....[/I] tak długo przebierałyscie ja juz przyznam sie traciłam nadzieje ........ale jesteście wspaniali gratuluje wam i amankowi ......... mam nadzieje ze jakies wieści tu bedą ...:multi::multi::multi::multi::multi:
:placz::placz::placz::placz::placz::placz:ze szczescia aby ono amanka nie opusciło :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:cudownie czekamy na AGe i jej nowinki a moze fotki :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
tragedia
a gdyby tak znalazł sie ktos chetny na tego psa na DT moe bysmy sie dołozyli na jego utrymanie i szukali domku .....??????
kto chetny na pieknego amana