[quote name='FiLanTi']Ja rozumiem Wasze opinie, wiem ze znacie sie bardziej niz ja, ale ja poprostu nie chce psa z rodowodem.. Wiem, ze szczeniak bedzie mily, kochany i cudowny, [B]nie wazne czy bedzie rasowy czy nie! Ja nie chce psa na wystawy, czy do pokazywania ludziom, tylko dla siebie, a ze[/B] podoba mi sie rasa shih to szukalam takiego pieska, ktoy by go bardzo przypominal :)
I oto jest :)[/quote]
Rodowód to nie 'papierek' tylko na wystawy, to potwierdzenie o tożsamości psa, że rodzice byli zbadani zarejerstrowani w związku i byli rasowi.
Nie lepiej wziąść kundla ze schroniska niż go kupić?
Pies na wystawy to pies rodowodowy, ale pies rodowodowy to coś więcej niż wystawa..