[quote name='Dorota_Fiszer']Przepraszam za posty jeden po drugim,ostatni raz ;-)
PO pierwsze wybralas psy,ktore nigdy nie mialy potomstwa,co juz samo w sobie nie jest zbyt madre.
Co do Ria Vela to czy ktokolwiek ogladal te psy na zywo ??
Lucky Man wpada natychmiast w oko,jest bardzo efektowny.
[B] Do tego jest zinbredowany na nosiciela PRA.[/B][/quote]
A na jakiej zasadzie, przepraszam tak stwierdzasz?