[quote name='flashka-g']A Ola przypadkiem nie byla reprezentantem naszego kraju wydelegowanym przez ZK??
ja powiem bo mojej obserwacji z ostatnich kilku wystaw gdzie ogladalam MP.. ze sedziowie malo zwracaja uwage na umiejetnosci handlerow po zamianie- w pracy z obcym psem. Kiedys pamietam ze to był najwiekszy haczyk w konkursie..a do tego zrobic z tym psiakiem np. 8;) no ale wszystko sie zmienia, musze zauwazyc ze w koncu juz kilka lat od tego minelo:roll:
Mysle ze Ola jest jedna z teraz najbardziej rozpoznawanych mlodych prezenterek.. bo nawet jak mowie byle komu o małej Patce.. to zaraz mnie kazdy pyta to ta z Borzojem??..ja mowie nie nie z shih tzu. Ogolnie jest dobrze promowana, robio wrazenie swoim dograniem partnerskim z borzojem, gorzej z obcymi psami i to duzo gorzej, jednak jak pisalam wyzej sedziowie inaczej chyba obecnie to odbieraja, jest na duzęj ilości wystaw w Polsce i na najwiekszych za granicą- jednak zycze wszystkim takich sukcesów jak ma Ola:) I jej również coraz wiekszych;)[/quote]
Ola to jest ta z borzojem z hodowli Fart Stable, Victorem?