[quote name='osiem'][quote name='Wiza']ktoś do dogomani kto wystawiał goldenkę pytał sie mojego taty czy moj pies to wiza.
Przyznawać się !! xD
Aga chyba cie widziałam, mieliście taki parasol niebieski w kwiatki?[/quote ]
to byłam ja:oops:
widziałąm zdjęcia Twojej Kiary na forum i obstawiałam że weźmie złoto:D:D:D
my byliśmy z czwartą Dallas :p
pozdr[/quote]
Haha, ty byłaś z Dallas. No to gratuluję 4 lokaty :cool3: Mam Cie na zdjęciu razem z Dallas xD
Gosia wiesz jak poszło Bilbkowi? :loveu:
A i bardzo miło było Cię poznać :cool3::cool3:
No i jak masz możliwośc to podaj reszte wyniików , szkoda że nie widziałam Victori i Vulcano Virgo Vestalis :(
może to nie bokser ale to cięzki przypadek ADHD
prawie cocker mojej kuzynki
nie umie ustać w miejscu
dycha szybciej niż inne psy
cały się tręsie
jak dasz mu patyk np na drzewo to skacze wysoko aż zdechnie z wyceńczenia czasem skacze po prostu na gałęzie
XD
ktoś do dogomani kto wystawiał goldenkę pytał sie mojego taty czy moj pies to wiza.
Przyznawać się !! xD
Aga chyba cie widziałam, mieliście taki parasol niebieski w kwiatki?
Lucky man nie jest noscielem, a jego przodek był.
w mokm typie:
[IMG]http://www.moondust.info/DSC_2936%5B1%5D.jpg[/IMG]
Moondust Osti o 'Shea
[IMG]http://goldenfoto.com.pl/albums/zagreb07/DSC_7905.jpg[/IMG]
Fairy Jack is Friendly
no i Lucky Man, czyli Dooby
[url]http://www.riavela.com/album-Dobby-31-grande.jpg[/url]
[quote name='Cambel']Nooo suńka pięknie się w pozie prezentuje. Czy to Kasia ?[/quote]
Niii, to ja! :razz:
Niestety wystawiać Kiare będzie mój tata bo Kiara ma srake i nie mozemy jechać do Kasi i tata wymyślił ze ją to skołuje i tyle :angryy: