Wlaśnie wróciłam z wystawy.
Kiara - bardzo dobra, 4 lokata na 6, 1 była Buffy a w psach mł Esto.
Napisz opis:
Dibrej wielkości, w b. dobrych proporcjach suka. Umiarkowany kościec.B dobra górna linia, b. dobre kątowanie tylnich kończyn.Przednie nieco strome kątowanie.Słabo jeszcze związana (tu jakieś 2 słowa co nie wiem co tu pisze XD) B ładny wyraz głowy, ładne oczy.Wolałbym lepiej wysklepione czoło. Ruch adekwatny do budowy b łądnie prezentowana.
A ja cykałam sie zagadać do Magdy ehhh ten mój strach :lol: