[quote name='ania52']Na mnie nie liczcie. Nie zapisze sie do klubu z łapanki na forum. Kiedy powstanie Klub Hodowcow, firmujacy sie sprawdzonymi nazwiskami,, cos jakby unia hodowcow- wtedy tak, wtedy zgoda. popieram . Ale nigdy w zyciu nien popre inicjatyw w ktorych zalozycieslka role ma pelnic anonimowa tluszcza forumowa plus jej ponadprzecietnie ambitne liderki. realizujace swoj osobisty cel.[/quote]
Anonimowa? Przecierz nawet adres jest jasno podany!