Właśnie dzisiaj dostałam pocztą list, który jakby reklamował reproduktora + zdjęcie pieska, troche mnie to zdziwiło nie spodziewałam sie takiego czegoś :lol:
Czyy wy także dostajecie takie 'reklamowki' ??
Ogółem miłe to nawet ale napewno nie pokryje mojej suni takim psem z listu, ponieważ nie chce kryć jej w polsce.