[quote name='dariaopole']Tengusia : moje trzy pociechy tez nie rodowodowe, troche mniejsze ( no może oprócz krówki happy) i ogólnie jakieś takie średnioastowate, johny też miał byc staffik a wyrósł.........po prostu johny ...ale ja mam psy nie dla rasy !!!! ważne że dla mnie są najcudowniesze na świecie !!!
hopaj mały hopaj śliczny jesteś więc na pewno ktos Cie pokocha !!![/quote]
i wlasnie o to mi chodzi dariaopole ;-) moje psiaki dla mnie tez sa najcudowniejsze na swiecie ... choc nie powiem twoja trojeczka wyjatkowo mi sie podoba :cool3: