[quote name='ruda76']Ciekawe gdzie Tengusia? Juz zapomniała o ulubieńcu?[/quote]
O moim kochanym Kaziku :-o w zyciu :razz: ... niestety wczoraj necik mi padl a dzisiaj jak slusznie Daria zauwazyla zasuwalam w pracy :eviltong:
A Kazio w nowej obrozce wyglada boooooooosko :loveu: :loveu: :loveu: wymiziaj chlopaka ode mnie :loveu: :loveu: :loveu: ....
a ja dalej co jakis czas wchodze sobie na dzial staffikow i tak mysle i mysle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Buziolki dla Kazia od cioteczki, Fazulca i Boleslawa :loveu: :loveu: :loveu: