[quote name='andzia69']Zuza ma cieczkę???????[/quote]
dokladnie tak, czekamy az sie skonczy zeby mala wysterylizowac. Jestem w stalym kontakcie z Tomkiem i mam nadzieje ze zaraz po cieczce pojdzie on umowic sie na termin sterylki. Prosilam go by ja zachipowal bo w wawie jest teraz akcja chipowania za darmo ... ale musimy poczekac az jej cieczka minie bo nieco swiruje i ma checi ...