-
Posts
8157 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by basia bonnie
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
basia bonnie replied to Talia's topic in Galeria
Haloo? Żyjesz jeszcze? :cool3: fotki zrobiłaś? :cool3: -
[quote name='Agnieszka Co.']Wpadamy i zaglądamy - zwłaszcza jak są nowe zdjęcia :lol: Świetnie, że Wareczka juz taka "zsocjalizowana", na wczasy jeździ, bez smyczy hasa. I jak zawsze usmiechnięta. Pozdrawiamy![/quote] Cieszę się bardzo:) No, jedyny problem mamy z jedzeniem :shake: niestety Wara wciąż nie chce pokonać strachu i jeść normalnie, tylko musi być sama, w kącie pokoju.. no albo daję jej z ręki:eviltong: [quote name='togaa']Sliczna mała....wciąż młodnieje:lol: Brakowało Basiu Ciebie i Mamy na żywieckim festynie....!!!! Za następną obsencję...:mad:[/quote] :loveu: :oops:Nie bijcie, tylko nie bijcie :oops: niestety wtedy byłam 600km od domu:shake: A już jakiś nowy festyn się szykuje? :cool3: na następnym postaram się już być:)
-
Haha, te dwa ostatnie zdjęcia zarąbiste :evil_lol: Musze Warke nauczyć ''siad'' :evil_lol:
-
Noo, bo miała to na sobie 5 min ;) i dostawała serek w nagrodę :evil_lol: tylko chodzić za bardzo nie mogła, bo miała przyciasne to na łapkach :evil_lol::diabloti:
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/seyszt.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/15ouv0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2w3yyc7.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/34ih1lt.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1znr5n8.jpg[/IMG] i to by było na tyle..:evil_lol:
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/1osh2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/o0xgyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/33kw2fd.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/23hovte.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2zingvn.jpg[/IMG]
-
[quote name='anetta']:mdleje::evil_lol::evil_lol: Na poprzednich fotach z domku nie widziałam jej tak dobrze jak teraz :evil_lol: O mamooo :lol::lol::lol: Wygląda jak hiena grzywiasta :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol: musi wyróżniać się z tłumu :diabloti: [quote name='olekg89']Chomiś jest teraz legwanem:lol:[/quote] nooo chomiko-legwano-pies :evil_lol: Jestem sadystką:multi: [IMG]http://i30.tinypic.com/106by81.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2nsp6wx.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ezpg1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/wvomf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/29gddau.jpg[/IMG]
-
[quote name='Unbelievable']ale chuu... brzydkie:cool1: :loveu:[/quote] dzięki :multi: dawno nie słyszałam już od Ciebie tych słów :multi::loveu::loveu::loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Patrzę na tą ostrzyżoną Bonnie i normalnie nie wierzę :evil_lol:[/quote] taaak, to na prawdę jest Chomik!:cool3::cool3: dogobranoc:diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/nqez4.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/qplxzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2ag13tk.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/33muae0.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/14me4b6.jpg[/IMG] Kuniec na teraz;)
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/1571177.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/6jpsnn.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/rr3ur8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/5upzrd.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/fbj4gm.jpg[/IMG]
-
Kilka nieudanych zdjęć:shake: [IMG]http://i25.tinypic.com/rw5f1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/29b1pue.jpg[/IMG] [IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/boni-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/f06gpe.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/312jy3c.jpg[/IMG]
-
Spotkania VIPów! - Mini zlot Beboków od str. 97
basia bonnie replied to basia bonnie's topic in Foto Blogi
Tylko błagaaaam! niech domki mają taras!:angryy::evil_lol::evil_lol: -
Spotkania VIPów! - Mini zlot Beboków od str. 97
basia bonnie replied to basia bonnie's topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_']fajnie fajnie :evil_lol: tylko np. ze Śląska jakoś z 12 godzin w pociągu trzeba liczyć :diabloti:[/quote] To rób prawo jazdy :P to sobie pojedziemy 15 z 3ma godzinnymi przystankami w McDonaldzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Spotkania VIPów! - Mini zlot Beboków od str. 97
basia bonnie replied to basia bonnie's topic in Foto Blogi
Noo jak jakieś odludne miejsce z dzikimi plażami to bomba :loveu::loveu: na taki zlocik mogę jechać nawet te 12h w pociągu :diabloti: -
Spotkania VIPów! - Mini zlot Beboków od str. 97
basia bonnie replied to basia bonnie's topic in Foto Blogi
[quote name='Estera']Do Szczecina nie mam daleko, mi pasi :evil_lol:[/quote] dobra, tylko zróbmy wtedy jak Lusi i Zbynio będą nad morzem to będę mieć transport samochodzikiem :eviltong: a tak serio to nie wydaje mi się zlot nad morzem najlepszym pomysłem :evil_lol: ludzi w ciul i terenów na spacery też za fajnych nie ma.. -
Spotkania VIPów! - Mini zlot Beboków od str. 97
basia bonnie replied to basia bonnie's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']ja do gdańska mam 4h, mi pasuje :cool3:[/quote] No, to następny zlot w Szczecinie :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
basia bonnie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Unbelievable']ale farbę mam, a tusz musiałabym kupić :diabloti:[/quote] a idź Ty kurde... wątku nie zaśmiecaj! :shake::diabloti: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
basia bonnie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Unbelievable']mój sposób łatwiejszy :diabloti:[/quote] Nie prawda! bo Ty musisz połączyć farbe z płynem i dopiero nałożyć, a ja od razu wylewam tusz :diabloti: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
basia bonnie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Unbelievable']farba była z płynem do naczyń ;)[/quote] mnie uczyli z tuszem kreślarskim :eviltong: -
[quote name='Estera']Ale TO się zjeżyło :lol: Układasz jej ładnie włosy? :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pewno :loveu: i lansujemy się po wsi:cool3: [quote name='Estera']Lepiej, bo Chomik wody się nie napiła :evil_lol:[/quote] Oooj raz się napiła :evil_lol: jak z tej skałki skoczyła:evil_lol: [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://lh6.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8h5zBvVXI/AAAAAAAABV8/kt-BcUly7V8/s640/P8181398.JPG[/URL] Moje dzieło. :grins: :mdrmed: :megagrin: :loveu: :loveu: :loveu: Komu jeszcze ostrzyc pieska? :cool3:[/quote] Do Sylwka Chomiś zarośnie, to wezme Ci ją, żebyś się nie nudzila:evil_lol: [quote name='anetta']:evil_lol::evil_lol: Jak mina [URL]http://lh3.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8h1hlZvmI/AAAAAAAABVo/7sSXcpwrC7g/s512/P8181393.JPG[/URL] :evil_lol:[/quote] Słitaśna mina!! :evil_lol::evil_lol:
-
:crazyeye: witajcie dziewczyny :loveu: tak, tak Warka dalej mogłaby biegać całymi dniami i nocami ;) Hund, może znów wpadniesz na kawkę do Warki ? :cool3: zapraszamy:loveu: Muszę się Wam pochwalić, Warka była na 1szych w życiu wakacjach :loveu: całe 5 dni, całe 50km od domu :evil_lol: Ale zachowywała się znakomicie :multi: grzeczniutka, prawie nie gryzła się z innymi psami:evil_lol: Za rok pojedzie na pewno na dłuższe i dalsze wczasy :) [IMG]http://i28.tinypic.com/53qkvl.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8fb_hTR5I/AAAAAAAABNU/j5PrxAXnKDE/s640/P8161243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8liDTF_RI/AAAAAAAABhI/ptCEfDInpk8/s640/P8191591.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8ljjoxrjI/AAAAAAAABhM/_b0TWyzWMNw/s640/P8191592.JPG[/IMG] :multi:
-
Chomiś był taaaki ładny :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8hv9af-xI/AAAAAAAABVM/y8ucaNThYwA/s640/P8181386.JPG[/IMG] ... [IMG]http://i25.tinypic.com/8ze2hi.jpg[/IMG] a teraz jest taaki śliczny :multi: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8h1hlZvmI/AAAAAAAABVo/7sSXcpwrC7g/s512/P8181393.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8h4fEzRtI/AAAAAAAABV0/gkzul-YkPFo/s640/P8181396.JPG[/IMG] i irokez! :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8h5zBvVXI/AAAAAAAABV8/kt-BcUly7V8/s640/P8181398.JPG[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
Warka była na 1szych w życiu wakacjach :multi: wprawdzie nie daleko, bo tylko 50km od domu, ale całe 5 dni :cool3: i zachowywała się znakomicie :loveu: lepiej niż chomik! :evil_lol::evil_lol: A co do Chomika to Chomik też miał swój pierwszy raz.. w nowej fryzurze :diabloti: [IMG]http://i28.tinypic.com/53qkvl.jpg[/IMG] Foty by Asia&Ginger :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8fb_hTR5I/AAAAAAAABNU/j5PrxAXnKDE/s640/P8161243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8liDTF_RI/AAAAAAAABhI/ptCEfDInpk8/s640/P8191591.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8ljjoxrjI/AAAAAAAABhM/_b0TWyzWMNw/s640/P8191592.JPG[/IMG] Chomik pływa :multi: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_It6MDs7nEIc/So8kErLxjgI/AAAAAAAABcg/zjbnMWA2G5E/s640/P8191515.JPG[/IMG]
-
A do Warki ktoś czasem jeszcze zagląda? ;) szczerze wątpię, ale gdyby ktoś przypadkiem wpadł to melduję, że u nas wszystko w jak najlepszym porządku :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2d85n3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i595.photobucket.com/albums/tt32/kochammame/pieseczki/psiaczki/DSC_0788.jpg?t=1247043444[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/zxp4x5.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/qs1c2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2n6c4mv.jpg[/IMG]