Jump to content
Dogomania

basia bonnie

Members
  • Posts

    8157
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia bonnie

  1. Wow, Pimpki znów na dogo! :cool3: pewno,że chcemy zdjęcia:loveu: A Pimpek grubasek jest :cool3:
  2. [IMG]http://i31.tinypic.com/35n0awp.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2e6a2dt.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/fnsx1.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2sam3bm.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/20z32ms.jpg[/IMG] Starczy na teraz :diabloti:
  3. Kur.. miałam chodzić do szkoły, a tu dupa :-( choroba mnie rozłożyła:shake: [IMG]http://i30.tinypic.com/176af9.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2kkkfd.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/vwsv3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/5kpm2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/123tt2g.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Unbelievable']jakie słitaaaśne :loveu::loveu::loveu:[/quote] Oh, któż to nas zaszczycił swą obecnością :multi: [quote name='Pimpek']* pisk * Ty sadystko! coś ty zrobiła biednej Bonnie .. :evil_lol: A tak na marginesie, to cześć. (; Pamiętasz nas jeszcze ?[/quote] ale o sso chozzzi? :evil_lol: Cześć:multi: jasne,że Was pamiętamy :multi: [quote name='wiq']bonnie maślok :loveu:[/quote] :loveu::loveu: foty już się ładują:diabloti:
  5. i Stefcie nam daaaj! :multi: o ile ona jeszcze żyje :diabloti:
  6. [quote name='wiq']szpecisz biednego chomika :([/quote] Witam moją ulubioną właścicielkę flatów i dziękuje za słowa otuchy:loveu: [quote name='anetta']Nooooo :evil_lol: :mdleje: w różowej sukience :mdleje: Będzie mieć traume...[/quote] Co Ty, temu psu się już nie da bardziej zniszczyć psychiki :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tylko nie róż! :placz: Na diabolicznym Chomiku? Basiu jak mogłaś :diabloti:[/quote] No właśnie, to miało być drugie oblicze Chomisia :multi: [quote name='infers']Pragnę przypomnieć, że Chomik to nie joreczek:eviltong::diabloti:[/quote] :oops::oops::oops: [quote name='roots23']śliczngo masz sierściuszka :) podobna do mojej Dorci :) zapraszam do naszej galerii :)[/quote] Witamy u nas :cool3: mam duuużo zdjęć :multi: nawet z sesji ze mną :diabloti: wstawię wszystko po południu.. bo jadę do stajni :-o po ponad rocznej przerwie :-o no, chyba że deszcz wszystko spieprzy :angryy: Mała zapowiedź zdjęć :evil_lol: [IMG]http://i32.tinypic.com/21j4w9x.jpg[/IMG] ;)
  7. Talia :multi: przyjedź, przyjedź, będziesz mogła na żywo zobaczyć jak Czarek szamota Bonnie a Warka chwyta Kaje za szyję i przyciska do ziemi:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)
  8. Zorlis, :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kojot, nieee, szkic zrobiłam już kieeeedyś tam wcześniej w domu:) ale nie,nie z głowy;)
  9. Dawno mnie tutaj nie było :evil_lol: mój ostatni rysunek, niby kot, ale wyszedł rysio-kot :evil_lol: rysowane na nudnej lekcji religii... (szkic miałam już wcześniej) :) [IMG]http://i32.tinypic.com/j8jlsx.jpg[/IMG]
  10. Jesteśmy już doświadczeni życiowo i nigdy już nie popełnimy tego błędu :loveu: rodzinkom na zlocie mówimy stanowcze NIE :loveu:
  11. [quote name='Saint'][SIZE=1]Olek - ano jeśli można w namiotach - to na parę dni w Linką wpadniemy.. :eviltong:[/SIZE][/quote] Gratuluję bardzo mądrej i odpowiedzialnej:evil_lol: decyzji :loveu: na pewno nie pożałujecie:loveu::multi:
  12. [quote name='cymbianka']ja nawet nie wiem czym i ile będę jechac:lol: wolę nawet nie myśleć:roll: ale na zlot na pewno dojadę:evil_lol:[/quote] Ja 14h:) ale będzie wesoooło:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Marta_Ares']jechac czy nie jechac.....:roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Oczywiste, że jechać!:loveu: Kto nam będzie ogniska rozpalał?:loveu:
  14. [quote name='rose']no ba Kara II, a jakże inaczej..:roll: chętnie bym udostępniła konto, ale raczej nie jadę (chyba, że będę przejazdem), więc lepiej niech Asia zbiera..:p[/quote] No to weź sie kurde zdecyduj :eviltong:
  15. Oh, widzę, że moja kochana mamcia Estercia już mnie zapisała :loveu::multi: nic dodać nic ująć :loveu: no,może jedynie jeszcze to,że nie bierzemy żadnych rodziców/ciotek/wujków/babć/dziadków czy czegoś tam na zlot:diabloti:
  16. [quote name='asiamm'][URL="http://intercity.pl/?page=przewoz_psa"]Przewóz psa[/URL] mimo że w klatce/transporterze/torbie pies to nadal pies[/quote] Koleżanka (zresztą nawet z dogo) przewoziła wiele razy tak psy, że jeden w klatce jeden na bilet i nikt nigdy się nie przyczepił ;) ja zresztą miałam lat 13 i też jechałam z psem, nikt się nie czepiał, a niby tylko dorosła osoba może mieć psa :cool3: ;)
  17. [quote name='asiamm']1 dorosła osoba może przewozić tylko 1 psa pociągiem, jesli będą 2 osoby to jedna kupuje psu bilet do swojego biletu, a druga, która ma psa w klatce, nie kupuje mu biletu[/quote] Hmm jesteś tego pewna? :hmmmm: Mnie się wydaje, że pies w klatce jest traktowany po prostu jako bagaż.. i dlatego nie płacisz.. a z tym że 1 osoba 1 pies to chyba chodzi o to,że na bilecie możesz mieć tylko 1 psa.. bo przecież możesz wieźć 2 psy, ale wtedy za drugiego płacisz normalny bilet o ile się nie mylę:roll:;)
  18. [quote name='Inarugowa']13 września jadę z psem na wystwę do Chorzowa pociągiem (osobowym). Trasa: Rybnik - Katowice Katowice - Świętochłowice i z powrotem Świętochłowice - Katowice, Katowice - Rybnik Jak to w końcu jest, muszę kupić dla psa 4 bilety tak jak dla mnie?[/quote] Nie, jeśli oba pociągi są osobowe to bierzesz jeden bilet na całą trasę czyli Rybnik-Świętochłowice i tak samo powrotny ;)
  19. [quote name='Unbelievable']ale ja jestem adoptowana HA! :diabloti:[/quote] Mów sobie tak dalej.. Tylko ja i Esterka znamy prawdę :loveu:
  20. [quote name='Unbelievable']zawsze będziesz moją mamusią :loveu:[/quote] Estera jest moją mamą. I tylko moją. TYLKO ja mogę mieć taką zajebistą mamusie:loveu::loveu::loveu:
  21. Jakie cudo :loveu: ten Miki:loveu::loveu: Jak on na psy reaguje? :cool3:
  22. [quote name='Estera']O ja! :shock: To ktoś jeszcze fotki ma :multi:[/quote] i to nawet z ogniska :multi::loveu::loveu: Baśka, dawaj, dawaj, nie przestawaj:diabloti:
  23. Fotyyyy :multi: wcale nam nie wystarczy tyle :eviltong: dawaj dalej, Baśka :multi:
  24. Asia, Basia wstawiać zdjęcia!! :mad::mad::mad:
  25. Nikt już nie ma zdjęć? :( żadnych? :(
×
×
  • Create New...