Jump to content
Dogomania

basia bonnie

Members
  • Posts

    8157
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia bonnie

  1. Ile ja bym dała, żeby 5 godzin jechać. Jadę niecałe 15 i nie narzekam. Właśnie jestem w pociągu,jeszcze jedyne 7h.. Zlot był cudowny jak zawsze, cieszkam sie, że w ostatniej chwili sie zdecydowałam :) zdjęcia również wstawie,ale to jak wrócę do domu i odeśpię :) dobranoc ćwierćinteligenty :evil_lol:
  2. [quote name='Unbelievable']to ona ma 3 kochanki na boku :placz: a to ja miałam być tą jedyną :placz: ja plecaki mam dwa plus psia klatka :evil_lol:[/QUOTE] Oj Martynko. Ty zawsze będziesz Moją Martyncią:loveu: Za Esterką będę tęsknić bardzo bardzo, a za Anią no.. też tęsknić będę:evil_lol: [quote name='Mysia_']a ja za 12 godzin juz będe na Dworcu PKP :evil_lol: Już zaczynam modły, żeby było miejsce w pociągu, ale z tego co wiem to z reguły jest tam tłoczno :roll:[/QUOTE] ja za 10:crazyeye: no ja się rzucę na pociąg i najwyżej kogoś sterroryzuje o wolne miejsca:diabloti: tylko ile mam ich zająć? co do pakowania to mam ten sam problem co Wy.. gdzie się to zmieści?!:evil_lol::placz:
  3. [quote name='Estera']przez telefon mówiłaś, że to za mną :cry:[/QUOTE] no ale Ty jesteś co innego:cool3: wyższa ranga:evil_lol:
  4. [quote name='rose']ja jade nad morze, a nie na zlot:D[/QUOTE] no dobra przyznam się:oops: jadę dlatego, że się tak straaasznie za Tobą stęskniłam:placz: i usycham z tęsknoty po prostu :-( :evil_lol::evil_lol:;)
  5. [quote name='Estera']aaa i liczysz na przywitanie chlebem i solą? :evil_lol:[/QUOTE] lepiej kokainą, ale sól też ok :evil_lol: [quote name='rose']a po co?:eviltong:[/QUOTE] hmm, a po co sie jedzie na zlot:cool3:
  6. Nie pytam nikogo o zgodę, sama się wpraszam:evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  7. Ahh ten Tosiaczkowy pyszczek :loveu: stęskniłam się normalnie :cool3: Konik fajny, tak z głowy go rysowałaś? :)
  8. [quote name='Nikita89']przyjrzyj się dokładnie łapkom na fotkach :) powinno by chyba więcej różnych kątków opadania włosa w tych miejscach super psiaczek :)[/QUOTE] Rzeczywiście :) dzięki za rade [quote name='wilczanda']Yorczek śliczny! :loveu: Nie znam się na tym za bardzo, ale czy nie powinien mieć miejscami jaśniejszej sierści? :oops: Przepraszam, że tak się czepiam, pytam z ciekawości ;) A tak nawiasem mówiąc, to co Ty w szkole robisz? :evil_lol:?[/QUOTE] Hehe powinien. Właśnie tu wygląda jakby był on cały w jednym kolorze, a niektóre części ma on jasne, a nie wszystko czarne :oops: a w szkole? ee no, nudy są, bo oceny nam wystawiają :evil_lol:;) [B]Aquifere[/B], to jest świetne:crazyeye: dla mnie akwarela to czarna magia. Strasznie mi się podoba, jest takie proste, a coś w sobie ma :loveu:
  9. Dziękuje wszystkim za rady :loveu: dzisiaj w szkole sobie dokańczałam :evil_lol: wiem, oczy zepsułam, spróbuje jeszcze poprawić, z łapkami też mi coś nie pasuje i ogólnie jakoś nie udał się ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1600/jorkus.jpg[/IMG]
  10. Ale tutaj pustki ;) Słuchajcie, zabrałam się za słitaśnego jorczka :evil_lol::evil_lol: ale coś mi w nim nie pasuje..:shake: co mam w nim poprawić? w ogóle zastanawiam się, czy go kończyć, czy odpuścić i zakończyć jego życie w koszu, a spróbować na nowo:roll::eviltong: [IMG]http://i48.tinypic.com/ncbl9z.jpg[/IMG] heeeelp;)
  11. [quote name='Talia']Bedziemy czekać :loveu:[/QUOTE] No już nie udawaj, że się tak cieszysz :evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Unbelievable']każdego rodzaju :evil_lol: nawet z chomikiem się nie gryzł :multi: [/QUOTE] Tworzyli świetną parę przy tarasie:loveu: Chomiś Was odwiedzi w któryś dzień, mam nadzieję :cool3:
  13. O, smallpati, dzięki, fajnie że chociaż Tobie się podoba:evil_lol:;) no to ja jeszcze pokażę moje ostatnie coś, co miało być husky..a wyszło jakieś takie wilkowate..:shake::evil_lol: [img]http://i44.tinypic.com/71ojkh.jpg[/img]
  14. Cześć wszystkim :loveu: Mam kilka nowych fot :cool3: EmoWarka:evil_lol: [img]http://i40.tinypic.com/29ncc3d.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/wclmq1.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/t00oj7.jpg[/img] Chomiś [img]http://i42.tinypic.com/2u4oqqt.jpg[/img] i 'nowa' obróżka ;) [img]http://i41.tinypic.com/33y3x35.jpg[/img] :loveu:
  15. Niedawno minęły już 2 lata,odkąd Warka jest z nami:crazyeye: Pozdrawiamy wiosennie:loveu: [img]http://i41.tinypic.com/34zexqf.jpg[/img]
  16. A ja ku przestrodze Unbelievable przychodzę tu z .... [IMG]http://i43.tinypic.com/viprw7.jpgp[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Unbelievable']to się jeszcze nie boję :diabloti: list z szelkami i obrożą szedł mi dzień ;)[/QUOTE] ale.. ja wysylam z Porąbki!:diabloti: i domagam się zdjęć Stefci!
  18. [quote name='Unbelievable']matkoo, co ty żeś kupiła :mdleje: aż się boję :diabloti:[/QUOTE] Dopiero w niedzielę kupię : P Ale wyślę w poniedziałek priorytetem, to we czwartek/piątek myślę będziecie sie mogli już lansowac :cool3:
  19. Wiedziałam, że ta obróżka będzie pasowała :multi: pasuje Szczurkowi:loveu: ale i tak lepsza będzie ta, co przyjdzie do Was niebawem:diabloti:
  20. [B]AgaMasel[/B], jesteś moim mistrzem jak chodzi o konie :) [B]Psiulka[/B], całkiem fajnie :) z głowy czy z czegoś? moja przygoda z akwarelą.. [img]http://i40.tinypic.com/30shpqp.jpg[/img]
  21. kurde, kompletnie sobie nie radzę z włosem:-( wiem, że wąsy niedokończone, ale wkurzyłam się na siebie za sierść i nie robiłam już wąsów : P chyba jednak mogę tylko pomarzyć o plastyku..:shake: [IMG]http://i43.tinypic.com/5o5ajb.jpg[/IMG]
  22. Foty na specjalną prośbę z dedykacją dla Okamii :) [IMG]http://i50.tinypic.com/21d4ehg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/264osgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/99qj2g.jpg[/IMG] [img]http://i45.tinypic.com/19woow.jpg[/img] [IMG]http://i46.tinypic.com/f0di53.jpg[/IMG] ;)
  23. Ja rezygnuję ze zlotu.. ewentualnie może wpadnę w jakiś dzień ;)
×
×
  • Create New...