-
Posts
8157 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by basia bonnie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)
basia bonnie replied to Estera's topic in Obozy
[quote name='Unbelievable']jak na tę chwilę nie ma komu zorganizować zlotu ;) może ktoś chętny? Estera nie może, a nikt inny nie chce się tego podjąć ;)[/QUOTE] Dziwisz się?! :evil_lol: była jeszcze opcja zlotu we wrześniu :cool3: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
basia bonnie replied to dog_master's topic in Off Topic
NightQueen, moim zdaniem wyszło b. ładnie, tylko włosy trochę .. wyszły jakby przetłuszczone były:evil_lol::evil_lol: ale mnie się podoba:) a ja ostatnio wzięłam ołówek do ręki i w jakieś 10 min wyszło mi takie cuś :lol: [IMG]http://i51.tinypic.com/5umxiw.jpg[/IMG] :evil_lol: -
[quote name='bonsai_88']Nie mogłaś go jakąś ładniej nazwać :P?[/QUOTE] a niby jak? może bonsai ? :evil_lol: to byłoby upokarzające dla barbarki :-(
-
Świetne to terrarium zrobiłaś :-o a gekonki są takie wyrąbiste,że brak słów:loveu:
-
Nie rozumiem tylko dlaczego przy Barbarce i Olusiu dałaś ':diabloti:' a przy Marceli i Stefci ':loveu:' :niewiem: i taki kategoryczny błąd, miała być BI STEFANIA :loveu:a nie żadna bjutiful! (to swoją drogą)
-
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
i jeszcze jedna zwala na drugą:placz: -
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
zapomniałaś dodać - i nasza miłość! -
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
[quote name='Atkaaaa']tak...:( nie przyznawaj się publicznie... nie nazywaj JEJ matką...[/QUOTE] i już tylko siostra mi została :( trzymaj się, przejdziemy przez to razem :( -
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
[quote name='Atkaaaa']dobrze, że dzieci nie zabrała...[/QUOTE] Tobie też za matke wstyd? ... :( -
[quote name='magia']Hej, Właśnie przeczytałam artykuł na WP i jestem pełna obaw. Chciałam wziąć moją sukę (bezpapierową amstaffkę) ze sobą do Warszawy. Wybrałam sobie połączenie (IC)no i czytam.... Mogą mnie wyprosić z pociągu jeżeli komuś nie będzie mój pies pasować? Zaczną się czepiać że to pies morderca? Normalnie jestem przerażona i nie wiem czy to ma sens. Moja suka jest spokojna uwielbia środki transportu w których przeważnie śpi... Boję się że ta podróż będzie pasmem stresów i kłótni. Wzięła bym jej materiałową klatkę ale czy w takim pociągu jest jakieś większe pomieszczenie w którym mogła bym sobie siąść ja i rozłożyć klatkę mojemu psu? Jakie macie doświadczenia? Czy ktoś miał jakieś większe problemy?[/QUOTE] W IC kupujesz miejscówkę, więc nikt Cie z przedziału nie wyprosi, bo przecież masz wykupione miejsce i bilet dla psa ;) widzę, że jesteś z BB, ja dużo razy jeździłam z BB do Warszawy IC, nawet w te wakacje pare razy i powiem Ci, że w tych pociągach tłumów nie ma ;) i są tak po 3 osoby w przedziale zazwyczaj. Więc nie masz się co martwić, bo nawet jeśli trafi się ktoś, komu pies będzie baardzo przeszkadzał to będzie sobie mógł iść gdzie indziej usiąść:diabloti:
-
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
O, a ja mam dowód :evil_lol: Miało być ładne zdjęcie pod napisem "PORĄBKA", no ale nie zdążyliśmy :-( i mamy na tle góry :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/28gs0ao.jpg[/IMG] -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
No nam powiedzieli w okienku,że PKSy psów nie przewożą i jedynie można ,jak sie kierowca zgodzi ... -
I Spontaniczno-objazdowy mini zlot dogomaniaków udany i zakończony:D
basia bonnie replied to komar's topic in Foto Blogi
taak, ja też jestem zaliczona :evil_lol: :multi: ode mnie zapomnieliście jakże mądrych krzyżówek :lol: będę sobie czytać na dobranoc :evil_lol: zdjęcie mamy co prawda jedno i na szybko,ale jest!:cool3: -
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
basia bonnie replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[quote name='olekg89']Czarka ,on lubi na kolanka xD Baśce się sam chciał władować ,ale nie wiedział jak[/QUOTE] Basieńce albo Barabarce jeśli już :evil_lol: pff, ja tu weszłam zobaczyć nowego Nathanka albo Peyton :diabloti: a tu jakieś brzydzie zeszłoroczne focie :shake: -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
[url]http://s985.photobucket.com/albums/ae337/dzeksi_/zlocik/[/url] słit focie od słit Siostrzyczki ze słit pozdrowieniami , niedługo słit ban od słit misiaczka się kończy:loveu: -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
[url]http://lh6.ggpht.com/_Pf_MxLJtjF0/TFbtg8ysCrI/AAAAAAAAJmk/-LKv8niBk3A/zlot286.jpg[/url] Ale dojce :crazyeye: widać, że dwójke dzieci wykarmiły :cool3: [quote name='Estera'][URL="http://lh4.ggpht.com/_Pf_MxLJtjF0/TFbtlxIamJI/AAAAAAAAJnE/5joCPfVR2pM/zlot294.jpg"][/URL] [URL]http://lh4.ggpht.com/_Pf_MxLJtjF0/TFcY7JeMveI/AAAAAAAAJoQ/lHT8Mfh1dNc/zlot313.jpg[/URL] ale fajne nogi :loveu: [/QUOTE] ale że które? Komara? -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
Ooo, Estera wreszcie masz zdjęcia, które możesz dodawać do swoich ogłoszeń:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
Prawdziwe oblicze zlotowiczów... :diabloti: [IMG]http://i28.tinypic.com/16736mu.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2qatxg7.jpg[/IMG] Pani organizator po godzinach :loveu: [IMG]http://i30.tinypic.com/153y894.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/m0zef.jpg[/IMG] :diabloti: -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
Ja mam chyba ze 3 jakieś na telefonie jeszcze :lol: -
a niby jakie? może edukacyjne? :diabloti:
-
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
Ooo, rose zrobiła nam zdjęcie z ładniejszej strony:loveu::lol: -
[quote name='Unbelievable']tych nawet jeszcze nie zgrałam :evil_lol:[/QUOTE] No to zamiast siedzieć i grać w durne gry na facebooku raus po aparat i kabel :cool3:
-
Na aparacie chyba z 200 jak nie więcej z Austrii zdjęć widziałam, a tu jedno ledwo wstawiła :mad:
-
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
[quote name='rose']tzn. ??????? :P[/QUOTE] pewno oczy sie najbardziej rzucają w oczy xD [quote name='rose']jeśli będziecie grzeczni i ładnie poprosicie dziś będą świeżutkie foteczki z aparatu Krystiana ;)[/QUOTE] widzisz tu kogoś niegrzecznego? :niewiem: prosiiiiiiiiiiiiiiiiimy :loveu: -
VIII Zlot Dogomaniaków - Było nie przeciętnie - ćwierć inteligentnie :P
basia bonnie replied to rose's topic in Foto Blogi
Aa, zdjęcia ze śpiewania barki ! :evil_lol::evil_lol: Pytanie tylko, czy Esteraissa podejmie się organizacji kolejnego zlotu:eviltong: i gdzie go robimy? :cool3: