[quote name='hanik']Mogło tak być, że on już dawno zginął i troszkę już się błąkał.Miał na sobie obrożę a pod nią wytartą sierść. Są dwa wyjścia. Albo tak o niego dbano albo już jakiś czas temu zaginął. Może ktoś dawał ogłoszenia. Przeglądnełam obecne ogłoszenia na trójmiejskich portalach ale nie ma Stokrotka[/quote]
a może to był pies np jakiejś straszej osoby, która za bardzo nie wiedziała jak go szukać tzn nie dawała rzadnych ogłoszeń i może jeszcze czeka na niego:modla: