Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Luzia

    Pomocy!!!

    Jak nic nie znajdziesz na ten temat to pisz na priv sama zajmuje sie szkoleniem wiec coś na tego "malego" uparciucha poradzimy :) pozdro:cool3:
  2. Luzia

    Pomocy!!!

    W jakim wieku jest psiak i jakiej jest rasy??:roll:
  3. Wiek 4 miesiące jest już odpowiednim okresem na zapisania szczenieka na szkolenie. W tym okresie psiak jest naj bardziej skory do nauki. Wiec radze Ci zapisać się z psiną na szkolenie.
  4. Mój psiak ma na imie Funia :)
×
×
  • Create New...