[quote name='bonita'][B][I]A wiesz co temra u mnie się robi:cool3: , piszę i nic nie widać:shake: literki dopiero po jakimś czasie się wypisują SAME:cool3: . [/I][/B][/quote]
U mnie jest dokładnie to samo:shake: , a ja goopia myślałam, ze to przez tą klawiaturę(przeniosłam się chwilowo na inny komputer):mad: .