Jump to content
Dogomania

Meritt

Members
  • Posts

    218
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Meritt

  1. Nawet dobrze:) v1, CWC:):)
  2. Super fotka:)) [url]http://images27.fotosik.pl/66/f02a78956ce9d69d.jpg[/url]
  3. Ano byliśmy :cool3: Mam fotki, ale trochę starsze:
  4. Hej:) śliczny psiaczek :loveu:
  5. [URL]http://i19.tinypic.com/63we7gw.jpg[/URL] Super fotka :loveu: :D
  6. Gratulacje dla wszystkich :)
  7. Słodziutki maluszek :loveu: pierwsze zdjęcie najlepsze :loveu:
  8. Świetne zdjęcia i filmiki :loveu:
  9. Słodziutkie szczeniaczki:) :loveu::loveu:
  10. Super fotki:) Kiara bardzo fajnie wyglądana tle morza:):loveu:
  11. Hej! :) Powracamy po dłuugiej przerwie w prowadzeniu galerii. Mam szczera nadzieję, że będzie się ona cieszyła większym powodzeniem niż wcześniej :cool3::p Podczas naszej długiej nieobecności byliśmy na 3 wystawach: Rzeszów - v1, CWC :lol: Nowy Targ - V1, CWC, Nowy Sącz - v1, CWC, NDPwR ... robiliśmy zdjęcia... ... i wariowaliśmy.:p
  12. Ja mam od wczoraj Summertime niebieską do 20 kg:) Byłam już z nią ze 2 razy i całkiem wygodna:)
  13. Mamy v1 i CWC :) Gratulacje wszystkim.
  14. Hej :) Słodziutki psiaczek :loveu:
  15. Potwierdzam, był program na TVP 3. Ale widziałam tylko 1 odcinek:(
  16. Ekstra :D Dzisiaj widziałam też fajne tabliczki:)
  17. Mam nadzieję że będzie w miarę fajny i mądry :) i nie będzie trwał 10 minut :/ Ale lepsze to niż nic.
  18. Gratuluję :multi: Timon doskonała i CWC. Tak nawiasem mówiąc to mamy hodowlankę;)
  19. A ja jestem jedyny pies:D
  20. Sheltie jest 10 :)
  21. Nie ma nic... :/ Mamy potwierdzenie i nr 84 :D
  22. Karma - miesięcznie ok.50zł (pro plan ok 15 zł/kg) Jeżeli myślisz o szetlandzie, to będzie Ci potrzebny grzebień (może być dwustronny) szczotka (najlepiej pudlówka). Szczepienia wścieklizna + te coroczne, u szczeniaka częściej (niestety nie powiem Ci ile kosztują, sama nie wiem, na szczepienia jeżdżą moi rodzice) odrobaczanie - tabletka ok. 15 -20 zł zabepieczanie przeciw pchłom i kleszczom - ok.22 zł Wystawy - 60-120 zł ringówka - ok.12 zł szampon - zależy jakiej marki, ja mam taki na którym pisze JOJOBA ;) dla psów długowłosych, całkiem dobry, dobrze się po nim rozczesuje długą sierść. kosztował chyba 5 zł. Miskę mam plastikową na wodę i jedzenie, ok 5 zł Posłanie - kosztowało coś około 30 zł. Obroża - ok.8 zł zwykła, markowa ok. 30 Zwykłe szelki kosztują ok.17 zł Smycz: Tu bywa różnie. Ja mam 1 m, ok.10zł, automatyczna Flexi ok.60 zł.(nie mam takiej) Zabawki: normalna piłka tenisowa, 2 zł, sznurek, ok.15 zł, piłeczka mała gumowa piszcząca - ok. 5 zł, kość z algami ok.10 zł, frisbee takie szmaciane ok.10 zł, ja przepłaciłam, dałam 17:/
×
×
  • Create New...