Timon lubi spać/leżeć:
- w przedpokoju przy drzwiach wejściowych (wieczorem i w nocy)
- na legowisku(również wieczorem i w nocy)
- przy drzwiach do przedpokoju (w dzień)
- mam na parterze takie okno do ziemi, też uwielbia przy nim leżeć i wygrzewać się w słońcu)
-za fotelem
-obok foteli
- na środku dywanu
- przy stole kuchennym jak się coś je ;-)(ale sie nie prosi, tylko grzecznie leży)
To chyba tyle ;-)