[quote name='Dalmatynkaa']Widziałam, że zgłosiłaś Timonka na Rzeszowską wystawę :multi: Musze go zobaczyć :loveu:[/quote]
Zgłosiłam do młodzieży, ale jeszcze duużo pracy przed nami i jego cierpliwością:diabloti:, bo postoi 20 sekund i już chce iść:mad:;)