Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Tak nawiasem mówiąc czekam jeszcze na 2 dyplomy; wiem, że sa w drodze...:lol: Pzdr.[/quote] ...ale chwalipięta:eviltong: Cześć Asiu!!!! no dobra masz czym, to się chwal:p A.
  2. [quote name='tulasy']Michał jedzie z Magdą i Ula z Warszawy, a ja z Agatą z Łodzi. Pan mąż zostaje na stanowisku z dwiema starszymi sukami Aurą i Sikrą. Stwierdził,że on ma za dużo pracy, aby tracić czas na następną wystawę. Niech pracuje !!!! Basia[/quote] Cześć Basiu:lol: i słusznie, Król Ryszard zostaje na posterunku;) fakt ma co robić..... A Jarek też jedzie, czy po ostatnich łódzkich atrakcjach ma dość:razz: A.
  3. Hej, hej witam się z rana:bye::bye::bye::bye: A.
  4. M&S

    Galeria eMosława!

    Dzień dobry, miłego dnia:p A.
  5. A ja witam się piątkowo:p słońce na błękitnym niebie jest.... A.
  6. [quote name='deer_1987'][B]Zapraszam na sniadanko_[/B] [B][IMG]http://arskortguldsj.files.wordpress.com/2009/02/frukost-i-sverige.png[/IMG][/B] [/quote] łał, ale smacznie wygląda, dziękuję:lol: a ja kaffę piję:p A.
  7. Dzień dobry słoneczne:lol: A.
  8. [quote name='Vectra']a ja mam sąsiada , który w zasadzie ma dom przyklejony do mojego , mamy jedno wspólne ogrodzenie .. bo to kiedyś była jedna działka ;) ... mieszkam tu 3 lata i dwa miesiące .. widziałam go 3 razy , w tym raz jak mijaliśmy się na skrzyżowaniu :evil_lol: raz rozmawialiśmy , bo przyszedł po piłkę , która przeleciała przez płot , jak grali sobie. Natomiast jest taki ludź , który mieszka GDZIEŚ niedaleko mnie .. bij zabij nie wiem gdzie ... ale wie wszystko .. nawet bezczel potrafi przyleźć i mojemu TZ wyliczyć ile zarobi .. na naprawach aut które stoją na podwórku .. moim podwórku .. To nie liczy się odległość między sąsiadami ... tylko ludźmi nas otaczającymi ....[/quote] .....ale masz fajnie, nie ma co:evil_lol: Ja mieszkam w szeregowcu i są sąsiedzi, których nie widuję miesiącami, ale tych z za ściany, to mogę nie widzieć, ale slyszę czasami nawet przy zamkniętych oknach:razz: uroczo A.
  9. [quote name='togaa']Wyrażnie sie wycofuje.... A z każdym dniem może być tylko gorzej....:-( M&S jaka drogę masz na mysli? Chcesz sprawdzić ten hotelik w Mińsku?[/quote] droę od siebie z Warszawy do schroniska i powrót do Mińska Maz.
  10. [quote name='wilczek007']o 13 jakżescie pisały to akurat w schronie byłam;) Szpicus zachowuje sie coraz gorzej wg mnie:-(...najpierw stwerdziłam ze go nie ma bo wogóle nie wyłaził a ja specjalnie wlazłam do samego boksu(one dosyc duże są)...Po jakims czasie patrze, jak byłam już na zewnątrz,a on stoi na wybiegu,jak ruszyłam do boksu,to on uciekł do budy i tak robi jak ludzie podchodzą...kurde no i cóz teraz?:shake:[/quote] To okropne, wprawdzie szpice z natury są nieufne w stosunku do obcych, ale jego pobyt w schronisku powoduje, że mogą być bardzo duże problemy w nawiązaniu kontaku z nim. Moim zdaniem jedynie dobry i madry dom tymczasowy, o adopcji nie wspomnę, może ponownie do zresocjalizować inaczej ....nawet nie chcę myśleć. Biedny szpicuś:-( Jest dom i hotel w okolicy Mińska Mazowieckiego, ale ja niestety jeszcze nie jestem w pelnej formie, żeby udać się w dość długą drogę:shake:
  11. [quote name='wani']No wlasnie... jakos ta nasza galeria kurzem zaszla ;) Trzeba bedzie wiosenna Emiske pokazac na nowo coby nudno nie bylo. Czekamy na pierwsza zielona trawke w naszej okolicy...[/quote] ..no właśnie, wiosenne porządki troszkę spóźnione;) A.
  12. [quote name='gosiaja']nawet mu smakują na szczęście bo kupnych nie chce jeść[/quote] ..."Francuski" piesek:evil_lol:, ciekawe po kim tak ma:razz: A.
  13. Bardzo dziękujemy, wygladaja pysznie:lol: A.
  14. [quote name='gosiaja']dzisiaj upiekliśmy ciasteczka według przepisu od jamnicze [IMG]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7472.jpg[/IMG][/quote] smakowicie wyglądają ciekawe co na to Morek:cool3: A.
  15. [quote name='egradska']Skoro sie zaprzyjaźnił z koleżanką ...i ożył... fajnie by było, gdyby go domek przygarnął:razz: Trzymam kciuki za ONeczka[/quote] też tak myslę, może go zostawią na zawsze:) o ile mniej stresu dla niego by było
  16. [quote name='bonsai_88']Sekcja dopiero pojutrze :roll:.. Sprawa gruntu ruszyła do przodu :cool3:. Tylko z powodu rąbniętych przepisów z 2 hektarów zrobiło się 10 :evil_lol:[/quote] Cześć, to super:multi:, będziesz obszarnikiem:multi::evil_lol: i jeszcze psia Hodowla, ale ja myslałam, że ty Portugalczyki będziesz miała w duuuzych ilościach;) A.
  17. O jakie piękne kózki i koziołki, jakie czyściutkie, bielutkie i jakie mają fajne miny....chyba psotne są;) A.
  18. [quote name='Błyskotka']Fajne zdjęcia ze spacerku :). Mnie bardzo podobają się widoki jak jedzie się przez Słowację :loveu:. Najlepsza jednak była jak dotąd droga na Bańską Bystrzycę. Same serpentyny w górach a jakie widoki :loveu:.[/quote] Fajne jest jak znajdzie się czas na mały wypad po wystawie, zawsze mozna zobaczyć coś ciekawego:) A.
  19. taka informację otrzymałam dziś: [B]"pies był chory (najprawdopodobniej nie była to jednak babeszjoza na szczęście), ale już czuje się lepiej . Na razie przebywa u jakiś ludzi którzy wzięli go tymczasowo i jest już bardziej zadowolony z życia bo ma tam sunię - koleżankę. Ludzie Ci może zdecydują się go wziąć na stałe - ale jeszcze się zastanawiają -"[/B]
  20. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Dziękujemy!! Championat zakończyliśmy 24.01.2009, papiery wysłałam 07.04.2009, dyplom wyciągnęłam ze skrzynki dzisiaj :) Pozdrawiam Iwa[/quote] Ale szybcy są i bardzo dobrze:lol: A.
  21. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R'] dzisiaj ze skrzyneczki wyciągnęłam takie oto coś :cool3: [URL="http://img11.imageshack.us/my.php?image=skanowanie0001vul.jpg"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/2190/skanowanie0001vul.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Super Gratulujemy Championatu:multi::multi::multi: a długo czekałaś na dyplom? A.
  22. M&S

    Galeria eMosława!

    ...o znowu zdjęcia, jak miło:p A.
  23. [quote name='tulasy']Mania ładne zdjecia. Fajnie prezentujecie sie ze Sparkim Tak trzymać dalej. Powodzenia " na bieżąco" Basia[/quote] Też mi się podobają:) A.
  24. [quote name='tulasy']Kobieto dasz sobie radę z tymi kończynami - sprytna jesteś. Będziemy w kontakcie SMS-owym w weekend Oby pogoda dopisała - TAM i TU Basia[/quote] No muszę sobie poradzić;) Będziemy jak zawsze!!!!! a Wszyscy jedziecie? pogoda zapowiada się dobrze głaski dla futer, a szczególne dla Jankesa:loveu: A.
  25. [quote name='tulasy']Na sobote i niedzielę jedziemy do Bydgoszczy.Unga i mudiki na zawody, a Jankes na 2 wystawy. W sobotę będą 3 szpice a w niedzielę będziemy sami. Gdzieś nocujemy (ale jeszcze nie wiem gdzie Michał załatwił) Będą nowe zdjecia Basia[/quote] to świetnie, ale ja będę musiała pożyczyć kończyny od Maksa i Kotów, żeby trzymać równocześnie za mojego chrześniaka i Sparka:evil_lol: A.
×
×
  • Create New...