-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='bety']Widzę, że zabawa z literkami wszystkich wciągnęła. :evil_lol: Ale Wam podpasowałam z tą nową zabawą. :cool3::lol::lol::cool3: Pzdr[/quote] Super jest i ile tam jeszcze różnych innych fajnych rzeczy jest:evil_lol: Dzięki:lol: A.
-
...otworzyły się:lol: ładna dziewczyna [URL]http://images44.fotosik.pl/127/cdfcc6dd55fb4058med.jpg[/URL] A.
-
[quote name='J.G'][COLOR=blue][SIZE=4]PSY[/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=2]Klasa młodzieży[/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=blue]692 QUINN Lvi Domov [COLOR=red]Dosk.I,Zw.Mł.,NJwR,[COLOR=magenta][SIZE=4]Best in Show Junior I. [SIZE=4][COLOR=blue]Klasa pośrednia[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]693 SPLENDIDO SPLENDENTE del Cantico delle Creature FCI [COLOR=red]Dosk.I CWC, NDPwR,BOB. [SIZE=4][COLOR=blue]SUKI[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=2]Klasa pośrednia[/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=blue]694 Saracja(FCI) MELODY [COLOR=red]Dosk.I,CWC,NDSwR.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=blue] [SIZE=4][COLOR=blue] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/g.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/r.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/t.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/l.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/c.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/j.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/crl/e.gif[/img][img]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Asiaczek']Niby tak, ale jak wchodzę na ichniejszą strone w Internecie, to nie mam zadnej gwiazdki z zielonym krzyzykiem...:cool3: Eh, zostanę przy swojej starej metodzie... Pzdr.[/quote] ....nie na ich stronie, tylko na pasku w oknie z lewej strony A.
-
To ja też się pochwalę [B][COLOR=green]HOOK Logones - [/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkred]CACA, r.CACIB[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='aro']He he ;) Tak traumatyczne to doznanie było Aniu ?????? ;) :)[/quote] .....cudna jest i wszystkim znajomym opowiadam jaka jest fantastyczna:lol::lol::lol::lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']OK, to w takim razie napisz mi, jak się dodaje do ulubionych. To znaczy, jak Ty dodajesz... I czy można zapisac takie coś na pulpicie? Pzdr.[/quote] no to już wiesz;) A.
-
nie wszystki zdjęcia się otwierają:shake: ja widzę tylko Weimarkę Gratulujemy wyników:multi::multi::multi::multi: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
mam prośbę podajcie nr konta, na który można zrobić przelew na szpica ja zaraz zapytam na szpicowym ile kto może zadeklarować wpłat i ew. na jak długo, bo parę chętnych osób jest. -
[quote name='cropka']Ja pomogłam :placz: zachaczyłam nogą o kabel i laptop pooooleciał :roll:.[/quote] ....to musiało boleć:( A.
-
GRATULUJEMY wyników :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [quote name='Szybowiec'][IMG]http://images49.fotosik.pl/126/acb9f7edaf1dba44med.jpg[/IMG] A to specjalnie dla Maksa i Sparka! Jedyny przedstawicel rasy!!!!!!!!! kl.młodzieży 695 WOLF KEES FIRESTORM COMET [I][COLOR=red]Zw.Mł.Naj.Junior,BOB[/COLOR][/I][/quote] ...a to kudłate wicze, to mój ''chrześniak" JANKES :lol: i jestem bardzo zadowolone z jego występów:multi::multi: dziękuję za fotkę (mogę ją podebrać?:p) A.
-
[quote name='Asiaczek']Ooooo, [B]Maniu[/B] - dużo dobrego, samych miłych dni i masy prezentów!!! Powodzenia na wystawach, samych sukcesów na studiach!!! [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/i.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/i.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart/i.gif[/IMG][/URL] Pzdr.[/quote] dzięki wielkie ;) m.
-
[quote name='gosiaja'][URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/w.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/z.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/y.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/o.gif[/IMG][/URL] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/n.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/p.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/z.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/g.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/mach/o.gif[/IMG][/URL] dużo zdrówka i szczęścia[/quote] DZIĘKUJĘ!!! m.
-
[quote name='Asiaczek'] [B]M&S[/B] - czy Twoje zainteresowanie spotkaniem wynika z chęci i możliwości pojechania do B-stoku na wystawę? Dasz radę? Jesli tak - byłoby super!!!:multi: Pzdr.[/quote] Zobaczymy co z planów wyjdzie;) A.
-
A ja się pochwalę, że moje Dziecko [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/m.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/y.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/heart2/a.gif[/IMG][/URL] ma dziś urodziny [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1445/1445542yd9zrp7us7.gif[/IMG][/URL] A.
-
[quote name='Asiaczek'][B]deer_1987[/B] [B]M&S[/B] - cieszę się, że Maluchy Wam sie podobają! [B]M&S [/B]- a jak zapisałaś i gdzie ten link do kolorowych literek? Bo ja próbuję, ale bez pozytywnego skutku. Jak juz zapisałam na pulpicie, to nie działa... Pomożecie? pzdr.[/quote] Ja dodałam do ulubionych i jest A.
-
To czekamy na zdjęcia :p A.
-
[quote name='Asiaczek']A oto foteczki małych Buszkowych krecików:loveu::loveu::loveu: Tak, jak napisała Buszki - wg kolejności pojawiania się na świecie.:lol: [url]http://img43.imageshack.us/img43/730/resizeofurodzenioweszcz.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/7630/resizeofurodzenioweszczd.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/3051/resizeofurodzenioweszczn.jpg[/url] [url]http://img38.imageshack.us/img38/730/resizeofurodzenioweszcz.jpg[/url] [url]http://img38.imageshack.us/img38/5447/resizeofurodzenioweszczu.jpg[/url] Pzdr.[/quote] .....[URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/hearty/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/hearty/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/hearty/d.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/hearty/n.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/hearty/e.gif[/IMG][/URL] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']na mnie też możecei liczyć, mam słabość do staruszków i puchatych:evil_lol:[/quote] Bardzo dziękuję:p A. -
[quote name='deer_1987']I udal sie dzien?[/quote] Tak, był bardzo udany:lol::lol::lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Wasima w Bytomiu wybitnie obiecująca :loveu:. [/quote] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/g.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/r.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/t.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/l.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/c.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/j.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/smiley/e.gif[/img][/url] A.
-
Uprzejmie donoszę, że wczoraj na krajowej wystawie V gr. w Bydgoszczy mój "chrześniak" [B][COLOR=navy][SIZE=3]JANKES[/SIZE] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=red]- NAJ. JUNIOR i UKOŃCZYŁ MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]a dziś[/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=green]JANKES - [COLOR=#ff0000]NAJ. JUNIOR I BOB[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][/URL] [url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/g.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/r.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/t.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/u.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/l.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/a.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/c.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/j.gif[/img][img]http://text.glitter-graphics.net/amflag/e.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='lolka75']poogladalam sliczne fotoski:loveu: gratuluje wynikow!!!!!:multi: a Mania to chyba wysoka dziewuszka? Pytam bo sama mam kompleks niskiego wzrostu:oops: czesc w deszczowa niedziele:p[/quote] [URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/d.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/z.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/e.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/j.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/star/e.gif[/IMG][/URL] Tak Marysia jest wysoka, nawet mnie przerosła o kilka centymetrów:mad: a u nas dziś bez deszczu i nawet cieplej się zrobiło:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Znalazlam hotelik niedaleko Krakowa i tam moglabym umiescic szpica. Jeszcze sprawdze warunki. Na razie rozmawialam z pania prowadzaca DT. Jest miejsce i szansa na prace z psem. Ale, no wlasnie - czy moge liczyc na jakies deklaracje finansowe? DT jest platne ok 300zl miesiecznie.Czy pomozecie szpicowi?[/quote] świetna wiadomość, ja deklaruję pomoc i zaraz wrzucę na szpicowe forum, tam też były deklaracje....zobaczymy, co z tego wyjdzie -
[quote name='deer_1987']A Spark czyj bardzije? :P Nie lepsza niz w pl :P No to milego dnia :D Ja spac cvhyba ide :P[/quote] Spark, do końca nie wiadomo....:p Tobie również miłego dnia życzymy idź się wyspać.... A.