Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Asiaczek']Prosze o trzymanie kciuków z baski na wystawie w Lesznie. Po ocenie prawdopodobnie pojade do Buszki i porobię fotki Maluchom psiowym i kocim.:lol: Potem powrót na wystawę - Trzeba pokazac Pare hodowlaną - Dżezika i Żelkę.:lol: Pzdr.[/quote] Jasna sprawa;) rób foty kocim i psim maluszkom:lol: A.
  2. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!!![/quote] Dzień dobry:p A.
  3. [quote name='Alojzyna']Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 3 lata temu pies, który zdobył CACIB-y na obu wystawach otrzymywał dodatkowo tytuł Zwycięzcy Austro-Węgier :p[/quote] No to piękny tytuł:p A.
  4. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/493/493275s8wrn8jsb5.gif[/img][/url] dobranoc.... A.
  5. ...ale Morasty jest duży:crazyeye: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7728.jpg[/URL] A.
  6. obserwator;) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7661.jpg[/URL] nie wierzę, ale języczek:evil_lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7685a.jpg[/URL] fajne szaleńcze foty:lol: A.
  7. mam małą niespodzianeczkę:lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-92.jpg[/IMG] A.
  8. bardzo dziękuję, za "chrześniaka":loveu: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-92.jpg[/URL] A. ps. zabiorę je dobrze?:p
  9. [quote name='gosiaja']no wiecie fotki muszą nabrać mocy urzędowej potem można wstawiać[/quote] ....a to będzie 14, czy 30 dni;) A.
  10. M&S

    Bytom 2009

    [quote name='Pencia']:lol:możesz podebrac możesz;) na fotce Wasima- pluszak słodki:loveu:[/quote] bardzo dziękuję:lol:
  11. [quote name='ihabe']teraz to ja znajdę Was z zamkniętymi oczami:loveu: A nawigację to se wsadzę.... A zresztą jutro jedzie ze mną moja lepsza połowa:eviltong: Biorę go ze sobą jako tę smaczną kiełbasę o której wspominaliście, żeby wziąć:evil_lol: Wiecie co, ja gadam od rzeczy ale to chyba dlatego, że się boję:oops: Kiedyś napiszę pamiętnik " z życia szalonej dogomaniaczki" i zarobie na tym tyle forsy, że otworzę najpiękniejszy hotelik dla siwych mordek:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] ....powiem po cichu, że też troszkę się denerwuję, ale będę jeszcz mocniej wysyłała pozytywne myśli do Was i do szpikulca.....[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1270/1270006nnwkscgax1.gif[/img][/url] A ja już proszę o egzemplarz autorski A.
  12. [quote name='bonsai_88']Zdradź mi dobry człowieku.. skąd masz zdjęcie mojego dziecięcia :evil_lol:... Codziennie rano mam taki widok, tylko dodatkowo dostaję butelką po głowie [co bym dokładnie zrozumiała o co chodzi] :diabloti:. [/quote] .....to moja słodka tajemnica:evil_lol:, widać niekumata jesteś i maleństwo musi użyć innego argumentu....:cool3: A.
  13. [quote name='deer_1987']Leje znow.. :([/quote] u nas przestało, ale zrobiło sie chłodno :/ A.
  14. [quote name='togaa'] Do czasu znalezienia szpicukowi domu stałego,dalej podtrzymuje deklaracje comiesiecznych wpłat...![/quote] ja oczywiście też i [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1805/1805775gabll8vcou.gif[/img][/url] A.
  15. Czy starczy Wam pieniędzy na drogę i inne wydatki? A.
  16. [quote name='donya']Tak, kociaczki przyjadą w poniedziałek - pociągiem - oczywiście nie same znalazła się dobra dusza, która je przywiezie :lol:[/quote] myślałam, że może po wystawie ktoś je przywiezie do Ciebie A.
  17. [quote name='Iwa-R']No to widać taka już konkretna budowa. Ciekawe czy nas Basia zaprosi, jak już się z nią uporają :cool3: Pozdrawiam Iwa[/quote] ...byłoby miło, a jak nie to się wprosimy:evil_lol: A.
  18. [quote name='Iwa-R']A w Poznaniu więcej te ostatnie burze widać i słychać niż czuć. Dużo hałasu, mało deszczu :P Pozdrawiam Iwa[/quote] takie też bywają, ale dla mnie to nie burza:cool3: A.
  19. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Haha... pewnie, ze tak. Choć nie wiem kiedy usiądę, żeby tak sobie po prostu poklikać. Jutro znowu wybywam (służbowo), i tak ucieka ten czas. Pozdrawiam Iwa[/quote] ....to kiepsko, jutro służbowo:(, ale jak mus, to mus....będziemy czekać na trochę czasu;):lol: A.
  20. [quote name='jamnicze']Nie, chodziło mi o ten obrazek [URL]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/59/59597qskkiq4q0q.gif[/URL] Ja też lubię deszcz i burzę ale jak sobie siedzę w cieplutkim domku, z dobrą książką i najlepiej gorącym kakao (albo kawą, albo grzanym winem :p) I oczywiście nie muszę iść akurat z psem na spacer :diabloti:[/quote] Jak jest burza w lecie, to lubię wyjść na taras i patrzeć na błyskawice:p A.
  21. nasz rację śliczniutka:lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-92.jpg[/URL] A.
  22. [quote name='jamnicze']Już jesteśmy po spacerku :multi: Na szczęście pogoda dopisała :lol: Psy szalały i teraz Saidi ucięła sobie drzemkę ;) Ze zdjęciami ....no cóż uśmiechać się do [B]gosiaji[/B], bo na mój aparat te torpedy były nieco za szybkie i albo jakieś maziajki mi wychodziły albo trawka :evil_lol:[/quote] no dobrze, jest Ci wybaczone;) A.
  23. jaka ładna dziewczynka:lol: A.
  24. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Miło mi poinformować że od godziny 15:00 jest u mnie Aluś :multi::multi::multi:. Aluś w domu Dżeki jest bardzo podobny do mamy:wygląd,kolor, zachowanie, sapanie a nawet chowowe chrumkanie :lol:. W pewnym momencie myślałam nawet że to Fjona idzie po schodach :lol:. Na razie ze względów bezpieczeństwa mały jest izolowany od reszty. Jutro porobię jakieś foty. Będzie u mnie aż do poniedziałku.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1507/1507605kkhychsrnb.gif[/img][/url] będą fotki, fajnie A.
  25. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Witajcie wszyscy!!! W końcu dojechałam. Akurat kiedy Asia pisała mi smsa jechałam po nowe.... biureczko, później trzeba było przywieźć, odkurzyć i wymienić stare na nowe... Nawet udało mi się poskładać wszystkie kabelki tak jak należy :cool3: Teraz to mam kącik komputerowy jak talala :evil_lol: Pozdrawiam i dziękuję, że o mnie nie zapominacie :buzi: Iwa[/quote] Hej, hej fajnie, to teraz juz będzie tak [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2145/2145412yvzdsltr7g.gif[/img][/url] A.
×
×
  • Create New...