Szkoda,że jednak nieudało się znaleźć wspólnego domku dla obu psiaków:-(.
A z drugiej stony dobrze ze domek się znalazł już dla jednego z nich.:lol:
Mniejmy nadzieję że i boksio szybko znajdzie nowy/super domek.
Ktoś szuka bokserka na ,,przygarnę psa" więc wkleiłam tego boksia.
Mam nadzieję że nikt się na mnie nie obrazi za to!!!