Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. haha jak tak, to mów co byś chętnie kupiła :cool3: coś się znajdzie na pewno :cool3::cool3:
  2. Hera dzieci lubi, z psami ładnie się bawi :) Pokaż się Herunia wieczorkiem, może wpadniesz komuś w oko? :cool3:
  3. [quote name='modliszka84']Dobra, to jesli Ania (tymczas) sie zgodzi to zrobimy sterylke u weta w Łodzi. A przy okazji zobaczymy co pannie dolega. [B][COLOR=#990000][FONT=georgia,palatino][COLOR=#993300][COLOR=Black][FONT=Times New Roman]K[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]luska - jesli masz rzeczy na bazarek, to moze zróbmy tak... porób zdjęcia i opisy, ceny itd. JA moge Ci bazarek wystawic, a Ty potem rzeczy powysyłąsz wygfranym, co? Pieniądze w takim razie najlepiej na konto fundacji zeby nie było nieporozumień. To ja przypomne jakby ktos nie znał ;) [LEFT] [COLOR=#993300][FONT=georgia,palatino][B]AST - Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B][/FONT][/COLOR] [/LEFT] [LEFT] [B][FONT=georgia,palatino]nr. konta:[/FONT][COLOR=#990000][FONT=georgia,palatino] [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B] [/LEFT] [/quote] Hm, pomysł nie jest zły, bo doświadczenia z bazarkami nie mam. :p Co nie znaczy, że problemem byłoby je nabyć :lol:. Ok, to zajmę się przygotowaniem rzeczy na bazarek i jak będzie gotowe to dam znać.
  4. No fakt. Wizyta u weta by się przydała jak nic. Oby to nie było jakieś wstrętne choróbsko. :roll: To w takim razie zrobię bazarek. I potem mam podać nr konta Fundacji, tak?
  5. Super!!!!! :multi::multi::multi::multi: Moim zdaniem to lepiej sterylka w DT. Parę dni na zadomowienie się i ciachu ciachu pod czujnym i troskliwym okiem tymczasowej pańci :) Co do kosztów. Postaram się wystawić bazarek, ale nie wiem jak to zrobić, bo jestem niepełnoletnia i nie mam swojego konta. Może dogadam się z mamą. Może macie jakieś pomysły? Rzeczy na bazarek mam od groma :p także problem tylko z kontem, na które wpłacanoby kasiore.
  6. Moim zdaniem to Tipi nie będzie długo czekała :loveu:
  7. Jest u znajomych, którym niestety tak się ułożyło, że muszą ją oddać. :-(Właśnie czekam na odpowiedź jak się zachowuje względem dzieci i zwierząt. Jak będę wiedziała to napiszę.
  8. Pięękna jest! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziwne, że jeszcze nie ma domku :roll: Nie napiszę, że nikt jej nie chce, bo chcą to chyba wszyscy na wątku :evil_lol:
  9. A może chcesz drugą Herę? :razz: Nie ma problemu :biggrina:
  10. Bo Gumisie przecież są nieduże :loveu: :evil_lol:
  11. [B]Hera[/B], zwana Helenką pieszczotliwie :), 2letnia suczka mix amstaffa, szuka kochającego, wyrozumiałego domku. Domku, najlepiej z ogródkiem, gdzie mogłaby biegać do woli i z posłankiem w domu, gdzie mogłaby spokojnie, w ciepełku regenerować siły ;). Jest łagodna ale ma mnóstwo energii. Nieskrzywdzona przez człowieka, z dobrą przeszłością - w sam raz do kochania!! :p :loveu: kontakt: 502 533 686 Oto Hera: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7983/obraz007ui6.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2920/obraz011vx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5042/obraz017kc1.jpg[/IMG] [SIZE=3][B] Komu śliczną psicę, komu? :razz:[/B][/SIZE]
  12. Ahoj Kreciku! :lol: Na pierwszą stroniczkę! :evil_lol:
  13. hihihi zrobimy skarpetę na kapcie dla Kariny? :evil_lol: I nowy dział na dogo, specjalnie dla Kariny: [B]Pańciostwo w potrzebie :evil_lol:[/B]
  14. [quote name='samoglow']swieta racja. Zaraz sie okaze, ze Marley poturbowal TZ-a i przydalby sie nowy.....:evil_lol:[/quote] hi hi hi :evil_lol: Właśnie, właśnie. A drugi taki, co lubi Czarnego Tajfuna Marleya mógłby się nie trafić :shake:..
  15. Jakie wieści! Byłoby super gdyby się udało. :multi: Modliszka pisałaś już do tej dziewczyny? Wiesz coś?
  16. :D:D:D:D nie moge... :roflt:
  17. No niestety, w schroniskach tak jest. Psy długosierstne dredzieją i kołtunieją :shake: Przydałoby się strzyżonko, czesanko, kąpanko, a potem jeszcze żeby Pańcio przytulił i wygłaskał :loveu:
  18. Karina, a może się przyznasz w końcu, co? Nie ładnie tak na Marleya zwalać :eviltong: Dziewczyny rzuciły, że zbiorą kapcie jak jednego potarmosił troszke, to teraz wykorzystujesz jak ci czegoś potrzeba! :shake: Dzisiaj pilniczek, jutro samochód... a a pojutrze to już w ogóle strach sie bać co wymyślisz :shake: ... Wstydziłabyś się! :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti: :lol:
  19. No Karina, ja bym się wzruszyła.. To piękne, że ludzie potrafią się tak zebrać w sobie i zjednoczyć we wspólnych akcjach.. <ociera łzę wzruszenia> :lol: A i szczęście jakie! Tyle kapci.. :loveu::loveu::loveu:
  20. A mnie się Gumiś podoba taki jaki jest :loveu: - bezżuchwowy :p. Może to troszkę dziwne, ale zauroczył mnie ten wywalony jęzor :lol:. No ludziska, choć odrobinę serca na stare lata Gumisiowi :) Niech cię ludzie wypatrzą Gumisiu :loveu::loveu::loveu:, tak samo jak wypatrzyłam cię przed chwilką ja :p. Tylko bardzo proszę z wiekszym rezultatem, bo ja to tylko wesprzec duchowo mogę :roll: [B] :loveu: DOMEK :loveu:[/B] BARDZO BARDZO POŻĄDANY :cool3: Na już. :)
  21. :D No pewnie, przecież nikt nie może zapomnieć że ONA MA NOWE ŚLICZNE ZĄBKI :cool3: :lol:
  22. jeszcze tego brakowało.. :shake: Miejmy nadzieje, że to nic. Obyś się myliła modliszko. :roll:
×
×
  • Create New...