[quote name='Madzik77']Oglaszaj ogłaszaj!
Ew jak robimy plakaty to pisz.
A co myślisz o tym wywiadzie??
Miał być robiony bazarek na operacje sunki i ucichło.... co jest grane?? Operacja nie potrzebna czy coś innego?
Jak bedzi etrzeba to ja napweno cos znajde dla suńki![/quote]
Bazarek czeka, ale wstrzymałam się z powodu braku DT. Pytałam, czy wystawiać czy nie, ale nie otrzymałam odpowiedzi, więc sama zdecydowałam, że na razie się wstrzymam.