Jump to content
Dogomania

kluska1991

Members
  • Posts

    628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kluska1991

  1. [quote name='Bazyliah']Najpierw była piłeczka, później złapać-pieska-dookoła-choinek :evil_lol:[/quote] Jeej.. ale Giusi dobrze.. :oops: Ze mną to nikt nie chce się bawić w złap-Justuska-dookoła-choinek :placz:
  2. Czy odzywała się ta Pani z ogłoszenia?? Udało jej się przekonać męża? :cool3: A zdjęcia z gazety może tutaj pokażecie, co?? :eviltong: Też chce zobaczyć.. :p
  3. Z chęcią i nadzieją spełniam prośbę :)
  4. [IMG]http://schronisko.icx.pl/images/rsgallery/display/p1232c.jpg.jpg[/IMG] hop Mordusiu, hop na pierwszą
  5. Jaka pięknotka z niej :cool3:
  6. Co u naszej malinki? Mam nadzieje, że znajdzie w końcu upragniony domek co będzie umiał się nią zająć.. :roll:
  7. Ja już zmieniłam :p Zrobiłam miejsce na bidy ;)
  8. PODMIENILI PSA!?! :-o Jakoś tak wydoroślał no i zasierścił się :lol:
  9. Pokaż się Kreciku
  10. Bajki zawsze się dobrze kończą - szczególnie te gumisiowe :p :multi::multi::multi::multi::multi: :loveu:
  11. Ale na parapecie są zwykle kwiatki, a na kanapie ciotka. Może te porządki w ogródku to też wynik frustracji zajętym wiecznie miejscem do spania?? :razz:
  12. Pies nawet własnego miejsca do spania nie ma.. no ciotka.. :mad:
  13. No to czekam z bazarkiem na domek.. Domku pokaż się wreszcie, nooo...
  14. I tak czekamy na DT. Chyba że coś pomyliłam. :roll: Jak tak to przepraszam i wystawiam bazarek.
  15. hih dzięki :loveu: :lol: I dalej cisza tutaj... :shake: Tak być nie może!!
  16. [quote name='Madzik77']Oglaszaj ogłaszaj! Ew jak robimy plakaty to pisz. A co myślisz o tym wywiadzie?? Miał być robiony bazarek na operacje sunki i ucichło.... co jest grane?? Operacja nie potrzebna czy coś innego? Jak bedzi etrzeba to ja napweno cos znajde dla suńki![/quote] Bazarek czeka, ale wstrzymałam się z powodu braku DT. Pytałam, czy wystawiać czy nie, ale nie otrzymałam odpowiedzi, więc sama zdecydowałam, że na razie się wstrzymam.
  17. No z resztą chyba widać nawet na wątku jakie jest zainteresowanie.. Herusia, na pierwszą! :multi:
  18. Na razie :cool3::cool3::cool3:
  19. Eeee niee, to luuz .. Jak TYLKO rozszarpują żywcem brutalnie, długo i namiętnie przeżuwając kawałeczek po kawałeczku to luzik :cool3: :lol:
  20. To niedźwiadki brunatne jedzą też krowy?? :-o :evil_lol:
  21. Dokładnie. Tak źle i tak niedobrze.
  22. Zainteresowanie Herą dupawe, że tak to ujmę..:roll:
  23. Moim zdaniem to obrażona, że ciotka zostawiła wujka w domu. Gia nie ma teraz wolnej chaty.. :shake:
×
×
  • Create New...