-
Posts
718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nordic blue
-
[CENTER]miotowa siostrzyczka Star [B][SIZE=4][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS]Nordic Blue PLATINIUM ANGEL [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS]3.5 miesiąca:)[/FONT][/COLOR][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Winterfrost's PEGASO & Explorer MISS SPOTTY[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs337.snc3/29486_1197593918969_1802146649_376230_5084515_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs346.ash1/29486_1197599199101_1802146649_376271_7787271_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs346.ash1/29486_1197593878968_1802146649_376229_4062430_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs337.snc3/29486_1197593758965_1802146649_376228_956506_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs357.snc3/29486_1197629959870_1802146649_376372_1840798_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs357.snc3/29486_1197599039097_1802146649_376267_3936219_n.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Dziękuje Wszystkim za bardzo miłe słowa, póki co dziewczynki się fajnie rozwijają, czas pokaże;)
-
Ogromne gratulacje dla Dariusza i Beatki:)))))))))
-
Ogromne Gratki dla Wszystkich :) Brawo
-
Gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców !!!!
-
Justyna, Agata przepiękne psy, przepiękne zdjęcia -GRATULACJE !!! Nic tak człowieka nie cieszy, jak własne maleństwo, które wyrasta na pięknego psiaka:)))
-
[quote name='Cyraneczka']Kilka fotek zimowych z naszymi psiakami :-) [/QUOTE] Żaneta piękne zimowe fotki, cudnie się prezentują husky na śniegu:)
-
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkslategray][I][COLOR=DarkRed][B][SIZE=2]zostaje z nami:)[/SIZE] Nordic Blue PLATINIUM STAR[/B] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Winterfrost's PEGASO & Explorer MISS SPOTTY [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2473/dscf4660b.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7025/dscf4661c.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9880/dscf4584a.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
[quote name='Florka_xyz']SUPER Aguś !!! OGROMNIASTE GRATULACJE :):):)[/QUOTE] dzięki Florka:))
-
[quote name='guina']piękny wynik, gratulacje![/QUOTE] dziekuje Ewelinko:)
-
[quote name='Norinka']Dziękuję, Agnieszko! I gratuluję! :)[/QUOTE] dziękuje bardzo Lidio !!!
-
[quote name='Cyraneczka']Oj te wystawy w Krośnie.... Tam mój Comecik wygrał BISa dorosłego i BISA Juniorów . Aż trudno uwierzyć, że to już 9 lat...[/QUOTE] ... pamiętam ten wielki sukces Comecika:), czas leci nieubłaganie:(
-
Gratulacje dla Zwycięzców!!! Super wyniki:)
-
niech maleństwo szybko wraca do zdrowia, trzymamy bardzo mocno kciuki za Norinkę !!!
-
PSY Klasa młodzieży: Antarktis ALPINUS Klasa weteranów: Explorer's TRADE MARK - [COLOR=DarkRed][B]ex.1, BEST WETERAN , BEST IN SHOW WETERAN[/B][/COLOR] Suki Klasa baby: Nordic Blue PLATINIUM STAR - [B][COLOR=DarkRed]vp.1[/COLOR] [/B] Klasa młodzieży NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek - nb Klasa championów: Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR - [COLOR=darkred][B]ex.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG, III BEST IN SHOW [/B][COLOR=Black] Bardzo dziękuję Tomku, Gabrysiu, Cyraneczko za Gratulacje. Wystawa dla nas bardzo udana, organizator ufundował super nagrody. Przywieźliśmy 30 kg. karmy i trzy piękne szklane puchary z ręcznie malowanymi kompozycjami kwiatowymi. Dla zwycięzcy BIS, był dodatkowo fotel :)[/COLOR] [/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
PSY Klasa młodzieży: Antarktis ALPINUS Klasa weteranów: Explorer's TRADE MARK Suki Klasa baby: Nordic Blue PLATINIUM STAR Klasa młodzieży NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek Klasa championów: Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR
-
Bańska Bystrzyca 2.05.2010 Nordic Blue Platinium Star vp.1, III Best in Show Baby [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4402/obraz107b.jpg[/IMG] fot. Martyna Parczewska
-
Gratki dla pozostałych Zwycięzców !!! Shaggy to wnuczka mojego Bingo:)))
-
Ogromne Gratki dla Zwycięzców!!!
-
[quote name='efra-husky']Dziękujemy wszystkim za gratulacje :) Największe gratulacje dla małej "Gwiazdeczki"!!! Aguś wiesz, że to moja ulubienica ;)[/QUOTE] wiem...;) dzięki za wsparcie
-
Super Gratki dla Zwycięzców!!!!
-
[quote name='flashka-g']Nasza w pół łysa Kailua dodatkowo zdobyła Kwalifikacje na Crufta, tytuł Zw. Pragi oraz ukończyła Championat Czech i jeszcze byłą IV na BOG:):):)[/QUOTE] Ogromne Gratki dla Kailui:) Bardzo się cieszę z Waszej wygranej !!!!!!!!!!! Również Gratulacje dla Agnieszki, za wspaniałe wyniki!!!
-
Ogromne Gratulacje dla Wszystkich Zwycięzców, zwłaszcza dla Ewy i Jose i małej GI Jane. Agatko mała jest fantastyczna !!!