-
Posts
718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nordic blue
-
nas niestety nie było, choć przyjęli zgloszenia po terminie. Telefonicznie potwierdzili, że psy są nie prztyjęte na wystawę!!!. Potwierdzenia przyjęcia dotarły pocztą tradycyjną zbyt późno:(
-
[quote name='DesireToLove']Mozno aj my prideme :)[/QUOTE] super Lenka:))
-
[quote name='DesireToLove'][B][SIZE="5"]Nordic Blue DESIRE TO LOVE[/SIZE][/B] [B][COLOR="black"]Slovensky junior sampion[/COLOR][/B] Medzinarodna vystava psov Trencin 2010 Medzinarodna vystava psov Presov 2010 Medzinarodna vystava psov Bratislava 2010 [B][COLOR="black"]Cesky junior sampion[/COLOR][/B] Medzinarodna vystava psov Brno 2010 Medzinarodna vystava psov Brno 2010 Narodna vystava psov Mlada Boleslav 2010 :)[/QUOTE] Ogromne Gratulacje!!!! Trzymam bardzo mocno kciuki za kolejne :))))))))))))))
-
My będziemy w składzie: psy klasa weteranów: Explorer's TRADE MARK suki klasa baby: Nordic Blue PLATINIUM STAR klasa championów: Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR kto się jeszcze wybiera.....?
-
no tak narazie jest to nieoficjalnie...
-
Niedawno została zatwierdzona w Polsce klasa użytkowa (psy pracujące, sportowe) dla haszczaków. Kiedy wejdzie " w życie " to jeszcze nie wiadomo! Prawdopodobnie będzie można zgłaszać husky do tej klasy od przyszłego roku...
-
Ogromne Gratulacje dla Bartka !!!! Brawo super wyniki :) Gratulacje również dla Marka " Dotyk Północy" Mary Louise i Grzegorza, E.A. Stolarskich, B.J. Woloszunów i Dominika za super handling !!!
-
oczywiście my się wybieramy w pełnym składzie ;-)
-
[quote name='mortikia']Aga, wielkie gratulacje ! :) Malutka jest urocza :)[/QUOTE] Dziękuję Justynko :-)
-
[quote name='Matakia'][COLOR="red"]AGA! Gratulacje!!!!!!!![/COLOR][/QUOTE] Dziękuję Bardzo Wszystkim za Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Matakia']Z tego co [COLOR="red"][B]wiem: Katrina BOG-4, a Comet BIS Weteran!!![/B][/COLOR] Brawo Żaneta:) Młode pokolenie kosi, a Comecik wiecznie młody :) :) :) Gratulacje :* :* :*[/QUOTE] Ogó♥lnie haszczaki górą w Olsztynie!!! Brawa dla Comecika, Explorery w weteranach ostro wymiatają!!!!
-
[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]ZALTANA STORM STARTER [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]BEST IN SHOW PUPPY[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Ogromne gratulacje Louise i Grzegorz[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/QUOTE] Ogromne Gratki dla MaryLouise i Grzegorza!!!!!!!!!!!!
-
Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców!!!!!! Brawo Ewa i Jose, Agata- wspaniałe wyniki, kolejny raz wasze psiaki pokazały klasę!!!
-
[quote name='husky_strzegom'][B][COLOR=Blue]kl. weteranów[/COLOR] [COLOR=Red]Explorer STARLIGHT EXPRESS - I, BEST WETERAN OF BREED[/COLOR] [COLOR=Blue]SUKI kl. młodzieży[/COLOR] [COLOR=Red]Arktogea KATRINA - I Zw. Mł, NJwR, BEST OF BREED[/COLOR] [/B][/QUOTE] [CENTER] [SIZE=5][COLOR=Blue]Ogromne Gratulacje !!!!! Brawo Żaneta - Wspaniałe sukcesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
Kolejny "BIS" moich baby.Wspaniały debiucik w bardzo dużej stawce (18 szczeniąt) mojego dziecka !!!!!!!! jupiiiiii Bardzo się cieszę:)))))))))))))))) [B][COLOR=Red]Ogromne Gratki dla Leszka i Bożenki!!!!!!!!![/COLOR][/B] [CENTER][FONT=Arial][B][SIZE=6][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][FONT=Arial][B][SIZE=6][COLOR=Blue]Nordic Blue FOCUS ON ME[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red] BOB BABY, BEST IN SHOW BABY [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
Gratulacje dla Loczków!!! wspaniałe sukcesy:)
-
Krajowa Wystawa gr. V - WROCŁAW , 3.07.2010 - ZAPRASZAMY!!!!!!!!
nordic blue replied to Ekwiwalent's topic in Wystawy
[quote name='husky_strzegom'][CENTER][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]JASPER de Ciukci[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=red]CWC, Zwycięzca, BEST OF BREED[/COLOR][COLOR=Red], II BEST OF GROUP [/COLOR][/B][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]Arktogea Granada[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=red]CWC, Zwycięzca[/COLOR][/B][/SIZE][B][/B][/CENTER][/QUOTE] Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców !!!! Brawo Aga, Jasper jest niesamowity:) -
[quote name='guina']brawa, jakie piękne wyniki!!! gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki wielkie Guina:-)
-
[quote name='ira.s'] (nie dopytywałem już niestety po co im ten dowód wpłaty w załączniku, bo nie chciałem za bardzo na dzień dobry nadwyrężać ich życzliwości - zagadnę tam do nich jeszcze raz w sierpniu w tej sprawie, jak tylko dokonam stosownego przelewu na ich konto).[/QUOTE] dowód wpłaty w załączniku jest dla tych co przy zgłaszaniu psa mają już wykonany przelew za udział w wystawie i chcą razem ze zgłoszeniem dołączyć ten dowód wpłaty ( tak powinno się robić)
-
[IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs068.ash2/36756_1218115792003_1802146649_420946_2244464_n.jpg[/IMG] Tara 4,5 mies. fot.Dominik - Handling
-
Tak przy okazji chciałam bardzo podziękować Gabrysi, Dominikowi, Tomkowi, Basi i Jasiowi Wołoszunom za wspaniale spędzony czas na wystawie pomimo deszczu i zimna, wystawę zaliczam do bardzo udanych!!!
-
Tara fot. Dominik- Handling
-
parę fotek z wystawy Viva [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs082.ash2/37433_1218094951482_1802146649_420906_1389623_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs014.ash2/34046_1218089151337_1802146649_420884_3660138_n.jpg[/IMG]