Jump to content
Dogomania

nordic blue

Members
  • Posts

    718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nordic blue

  1. nas niestety nie było, choć przyjęli zgloszenia po terminie. Telefonicznie potwierdzili, że psy są nie prztyjęte na wystawę!!!. Potwierdzenia przyjęcia dotarły pocztą tradycyjną zbyt późno:(
  2. [quote name='DesireToLove']Mozno aj my prideme :)[/QUOTE] super Lenka:))
  3. [quote name='DesireToLove'][B][SIZE="5"]Nordic Blue DESIRE TO LOVE[/SIZE][/B] [B][COLOR="black"]Slovensky junior sampion[/COLOR][/B] Medzinarodna vystava psov Trencin 2010 Medzinarodna vystava psov Presov 2010 Medzinarodna vystava psov Bratislava 2010 [B][COLOR="black"]Cesky junior sampion[/COLOR][/B] Medzinarodna vystava psov Brno 2010 Medzinarodna vystava psov Brno 2010 Narodna vystava psov Mlada Boleslav 2010 :)[/QUOTE] Ogromne Gratulacje!!!! Trzymam bardzo mocno kciuki za kolejne :))))))))))))))
  4. My będziemy w składzie: psy klasa weteranów: Explorer's TRADE MARK suki klasa baby: Nordic Blue PLATINIUM STAR klasa championów: Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR kto się jeszcze wybiera.....?
  5. no tak narazie jest to nieoficjalnie...
  6. Niedawno została zatwierdzona w Polsce klasa użytkowa (psy pracujące, sportowe) dla haszczaków. Kiedy wejdzie " w życie " to jeszcze nie wiadomo! Prawdopodobnie będzie można zgłaszać husky do tej klasy od przyszłego roku...
  7. Ogromne Gratulacje dla Bartka !!!! Brawo super wyniki :) Gratulacje również dla Marka " Dotyk Północy" Mary Louise i Grzegorza, E.A. Stolarskich, B.J. Woloszunów i Dominika za super handling !!!
  8. super fotki:)
  9. oczywiście my się wybieramy w pełnym składzie ;-)
  10. [quote name='mortikia']Aga, wielkie gratulacje ! :) Malutka jest urocza :)[/QUOTE] Dziękuję Justynko :-)
  11. [quote name='Matakia'][COLOR="red"]AGA! Gratulacje!!!!!!!![/COLOR][/QUOTE] Dziękuję Bardzo Wszystkim za Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='Matakia']Z tego co [COLOR="red"][B]wiem: Katrina BOG-4, a Comet BIS Weteran!!![/B][/COLOR] Brawo Żaneta:) Młode pokolenie kosi, a Comecik wiecznie młody :) :) :) Gratulacje :* :* :*[/QUOTE] Ogó♥lnie haszczaki górą w Olsztynie!!! Brawa dla Comecika, Explorery w weteranach ostro wymiatają!!!!
  13. [quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]ZALTANA STORM STARTER [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]BEST IN SHOW PUPPY[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Ogromne gratulacje Louise i Grzegorz[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/QUOTE] Ogromne Gratki dla MaryLouise i Grzegorza!!!!!!!!!!!!
  14. Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców!!!!!! Brawo Ewa i Jose, Agata- wspaniałe wyniki, kolejny raz wasze psiaki pokazały klasę!!!
  15. [quote name='husky_strzegom'][B][COLOR=Blue]kl. weteranów[/COLOR] [COLOR=Red]Explorer STARLIGHT EXPRESS - I, BEST WETERAN OF BREED[/COLOR] [COLOR=Blue]SUKI kl. młodzieży[/COLOR] [COLOR=Red]Arktogea KATRINA - I Zw. Mł, NJwR, BEST OF BREED[/COLOR] [/B][/QUOTE] [CENTER] [SIZE=5][COLOR=Blue]Ogromne Gratulacje !!!!! Brawo Żaneta - Wspaniałe sukcesy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  16. Kolejny "BIS" moich baby.Wspaniały debiucik w bardzo dużej stawce (18 szczeniąt) mojego dziecka !!!!!!!! jupiiiiii Bardzo się cieszę:)))))))))))))))) [B][COLOR=Red]Ogromne Gratki dla Leszka i Bożenki!!!!!!!!![/COLOR][/B] [CENTER][FONT=Arial][B][SIZE=6][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][FONT=Arial][B][SIZE=6][COLOR=Blue]Nordic Blue FOCUS ON ME[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red] BOB BABY, BEST IN SHOW BABY [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=6][B][COLOR=Red]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  17. jakieś wieści??
  18. Gratulacje dla Loczków!!! wspaniałe sukcesy:)
  19. [quote name='husky_strzegom'][CENTER][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]JASPER de Ciukci[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=red]CWC, Zwycięzca, BEST OF BREED[/COLOR][COLOR=Red], II BEST OF GROUP [/COLOR][/B][SIZE=5][COLOR=DarkRed][B]Arktogea Granada[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=red]CWC, Zwycięzca[/COLOR][/B][/SIZE][B][/B][/CENTER][/QUOTE] Ogromne Gratulacje dla Zwycięzców !!!! Brawo Aga, Jasper jest niesamowity:)
  20. [quote name='guina']brawa, jakie piękne wyniki!!! gratulacje :)[/QUOTE] Dzięki wielkie Guina:-)
  21. [quote name='ira.s'] (nie dopytywałem już niestety po co im ten dowód wpłaty w załączniku, bo nie chciałem za bardzo na dzień dobry nadwyrężać ich życzliwości - zagadnę tam do nich jeszcze raz w sierpniu w tej sprawie, jak tylko dokonam stosownego przelewu na ich konto).[/QUOTE] dowód wpłaty w załączniku jest dla tych co przy zgłaszaniu psa mają już wykonany przelew za udział w wystawie i chcą razem ze zgłoszeniem dołączyć ten dowód wpłaty ( tak powinno się robić)
  22. [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs068.ash2/36756_1218115792003_1802146649_420946_2244464_n.jpg[/IMG] Tara 4,5 mies. fot.Dominik - Handling
  23. Tak przy okazji chciałam bardzo podziękować Gabrysi, Dominikowi, Tomkowi, Basi i Jasiowi Wołoszunom za wspaniale spędzony czas na wystawie pomimo deszczu i zimna, wystawę zaliczam do bardzo udanych!!!
  24. Tara fot. Dominik- Handling
  25. parę fotek z wystawy Viva [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs082.ash2/37433_1218094951482_1802146649_420906_1389623_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs014.ash2/34046_1218089151337_1802146649_420884_3660138_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...