-
Posts
6215 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chefrenek
-
[quote name='mrowa23']potrzebuje pilnie kupic kombinezon ocieplany-nieprzemakalny dla brzuszastej BF-ki,najwiekszy rozmiar na allegro znaleziony okazał sie za mały :-( a zimno sie robi i pada non stop... czy ktos wie gdzie dostac cos w wiekszym rozmiarze ?? długoś 50cm,w klacie conajmniej 55cm[/quote] Może renia by uszyła? ALbo ma coś gotowego?
-
[quote name='MaxAlexisBF']Chefranek napisał/a "a tak na marginesie do adopcji są dwie suczki :shake::shake::shake:"[/quote] a gdZie znajde ten wątek?[/quote] Wątku na razie nie ma. ;)
-
[quote name='okurasan']witam, my jestesmy zainteresowani adopcja buldozka, juz kilka razy sie zglaszalam z propozycja ale nie dostalam zadnej odpowiedzi wiec nie wiem gdzie pisac w tej sprawie. ale wracajac do tematu to moze my bysmy sprobowali zaadoptowac pieska?? oczywiscie jesli spelnimy oczekiwania.[/quote] Okurasan, Gizmo może się nie polubić z innymi psami. Było to wspominane w tym wątku.:cool3::cool3::cool3: a tak na marginesie do adopcji są dwie suczki :shake::shake::shake:
-
[quote name='Cordia']ma ktos z was flexi summertime?? :-) zastanawiam się nad zakupem takowej. czy nie rożni sie jakością od zachwalanych flexi?? bede wdzięczna za odpowiedz. :)[/quote] Ja mam to jest to samo tylko kolory jaskrawe.:cool3:
-
[COLOR=SeaGreen][B]Pekinko97 , powyższy wątek jest dla wszystkich pekinów. I tych rasowych i tych w typie. Jeśli mierzi Cię jego "zawartość" to załóż wątek pt. "pekiny na wystawach" i pochwal się swoimi osiągnięciami wystawowymi. A jak i to Ci się nie spodoba to nikt Cię tutaj nie trzyma. W necie jest mnóstwo for, gdzie może znajdziesz to co Cię interesuje. Na forach internetowych przyjęło się, że mówimy do siebie na Ty. Formalności zostawmy na "real". [/B][/COLOR]
-
[quote name='BBeta']Według mnie też nie. Wygląda ładnie, ale wytrzymała na pewno nie jest. Przy kontakcie z wodą rozkleja się. Te mniejsze, 27mm, mają strasznie mało miejsca na numer telefonu[/quote] Jak pies nie pływa to ok. Mam jedną już rok i jest ok.;)
-
[quote name='michau']A jak będą sprawdzać, kogo na ile stać?[/quote] Dokładnie. Obawiam się, że będą nadużycia.
-
Gratuluję przyszłej babci. Ile będzie maluchów? 4,5?:multi:
-
[quote name='mela2']To jest szczepionka przeciwko boreliozie,nie babeszjozie. Z tego ,co wiem borelioza wystepuje dużo rzadziej i zainteresowanie szczepionką w Polsce jest prawie żadne.[/quote] [B]Pirodog[/B] (ND) is a novel vaccine against [B]canine babesiosis[/B]. It is commercially distributed and has been used in France since May 1988. More than 150,000 dogs have now been vaccinated and the results of the immunization have been contradictory. Many things remain to be understood concerning individual susceptibility, the immunosuppressive effect of the disease, and the incidence of concomitant infections. ;)
-
[quote name='Kasiko']Powiedzcie proszę jakie kupy robią Wasze psiaki po Nutram, obecnie karmię swojego yorka Biomilem i maluch robi mega wielkie kupy, jak cygara. Widać do końca nie spala wszystkich składników. Zastanawiam się właśnie nad kupnem Nurtam.[/quote] Mój po Nutramie robił podobne do tych po Biomillu.:cool3:
-
[quote name='ATLANTYDA']Wiem że nie na temat, ale spotkał się ktoś że szczepionką przeciw chorobie pokleszczowej właśnie u psów ,mnie ostatnio mignęła tak informacja w lecznicy ale nie zdążyłam o to dopytać ?[/quote] Jest pirodog ale ponoć mało skuteczny. Zdarzały się nawet przypadki zachorowań po jej podaniu.;)
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Chefrenek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fredzia:)']ta główka jest troche duza miejmy nadzieje ze to sie wyrówna dziewczynka jest drobniutka ale ja tez kiedys jak mialam hodowle buldozkow urodzi sie podobny niestety to było wodogłowie:([/quote] U mnie na osiedlu była taka sunia z wodogłowiem. Źle przez to chodziła bo główka jej ciążyła albo płyn powodował jakiś ucisk na mózg. :niewiem: Jak ją ostatni raz widziałam to miała coś ok 7 lat. Teraz już jej nie widzę. :-( -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Chefrenek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jolap.']z dużą łepetynką.[/quote] No właśnie nad tym też bym się zastanowiła.:shake::shake::shake::shake: -
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
Chefrenek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Jak się widzi co się wyprawia z psami to szlag człowieka trafia. Niech się małej chociaż dobry domek na przyszłość znajdzie skoro miała taki niemiły start życiowy.:shake::shake::shake: [quote name='Neris']Może tej małej trza by serce zbadać?[/quote] Popieram. Tam był też piesek który z wyglądu był troszkę podobny ale większy. _____ Jedna dziewczyna ze stu pociech szuka buldożka ale troszkę niezdecydowana jest. Numer gg:[B]8280232[/B] -
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]klosz który zakłada się np. gdy suka jest po sterylizacji lub innym zabiegu chirurgicznym z reguły zakłada się go w celu ochrony rany przed wylizywaniem itd. [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Aaaaaaa nie wiedziałam, że tak to się nazywa. Dzięki za wyjaśnienie.:loveu:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]pisząc topowa hodowla masz na myśli te które trzymają psy w klatkach i kołnierzu hiszpańskim przez 24h ?? :cool1: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] A co to jest ten kołnierz hiszpański?
-
[quote name='aska_b1']No więc, jak to w końcu jest? Uda się uniknąć papilotów, np. stosując dobre kosmetyki, natłuszczając włos? Moja psinka jest jeszcze młodziutka, ale za kilka miesięcy pewnie też stanę przed dylematem czy ją zapapilotować, czy nie, bo tak bez obrazy, ale w papilotach to pies wygląda jak "pół dupy zza krzaka". Jak motyl, robiony pięknie na wystawę, a często od razu po zejściu z ringu zawijany. I faktycznie nawet nie ma go gdzie pogłaskać.[/quote] Teraz są specjalne siatki ochronne.:razz::razz::razz:
-
[COLOR=SeaGreen][B]Cheyenne radzę się opanować albo pożegnasz się z forum. Na ochłodę punkty karne.[/B][/COLOR]
-
[quote name='ewtos']W mojej rodzinie sunia 8 lat, pudel średni zachorowałna na babeszjozę w marcu. Leczona była w szpitalu klinicznym w Olsztynie (UWM).Całkowity koszt leczenia około 700 zł. Pies waży 7-8 kg, to ważne, bo wszystkie antybiotyki podawane są w przeliczeniu na 1 kg wagi ciała. Do dziś otrzymuje już doustnie preparaty wzmacniające mięsnie i stawy i poprawiające sierść.(bardzo dużo sierści staciła po chemii)[/quote] U mnie w rodzinie też był taki przypadek, gdzieś z 5 lat temu. Całkowity koszt coś ok.1000 zł. Słyszałam też o przypadku gdzie sunia spędziła tydzień w lecznicy, koszt 3000zł. Z babeszją to jest chyba tak, że pies może czuć się ok a pierwotniak jeszcze siedzi w organizmie więc trzeba leczyć dłużej by nie było nawrotu. Jeśli coś bredzę to proszę mnie poprawić.
-
[quote name='Aten@']4 gwiazdki, całkiem nieźle :) choć akurat bardziej mnie ciekawią opinie ludzi, którzy używali tej karmy, choć pewnie nie ma takich osób :([/quote] Ona chyba dopiero została wprowadzona w Polsce. Można by poszukać na zagranicznych forach co ludzie o niej sądzą.
-
[quote name='an1a']Tylko nie wiem czemu tu piszą o kurczaku :hmmmm:[/quote] Pewnie coś im się pomyliło.:diabloti:
-
[url]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1181&cat=4[/url]
-
Cheyenne z twoich postów bije infantylizm i brak opanowania.:crazyeye:
-
[quote name='Daisy1']Ja ostatnio wyczaiłam sklep z przeslicznymi ubrankami i innymi ekskluzywnymi akcesoriami dla psow: [URL="http://www.e-hotdog.pl"]www.e-hotdog.pl[/URL] Ciesze sie ze teraz juz w Polsce mozna kupic takie rzezcy!:p Ja mojej Daisy i Lulu zawsze przywozilam ubranka z Niemiec albo ze Stanów ktos mi przywozil, ciesze sie ze teraz mozna kupic je w Polsce :multi:[/quote] eksta :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: