Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. Chefrenek

    Kokardki

    [quote name='KAŚKA']Ja nie mogę się przełamać, aby te paskudztwa rozgniatać. :cool3: Topię je w toalecie. Często mamy kolonie kleszczy : jeden jest wpity a dwa siedzą na nim. I rzeczywiście są różne rodzaje : u nas głównie małe czarne i większe brązowe. Frontline i Fiprex nie działają, tylko jak u Greven - kilka dni. A tak to mamy wyszukiwanie ręczne.[/quote] Post jest stary, ale dla jasności Frontline nie ma odstraszać kleszczy tylko zapobiegć babeszjozie.
  2. Miło zobaczyć, że kiedyś było zielono i ciepło :):):)
  3. Zrób tak {url=adres pod którym jest galeria][img]adres pod którym jest baner][/img][/url]/ Wszystko w kwadratowych nawiasach. Ps. Zdjęcia są super.
  4. Zrobiono wymaz, wyniki w środę.
  5. ee tam jest bardzo ładny. Zmniejszaj zdjęcia bo moderator zamieni je w link. Max 500/500.
  6. Jaki on jest fajny i ma taką strzałkę na nosie.
  7. Racja trzeba zrobić wymaz.
  8. Oridermyl jest dobry na zapalenie ucha. A dlaczego może umrzeć od ucha. Czy chodzi ci o to, że zapalenie obejmie całą głowę?
  9. [quote name='basiulka22tychy'][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6297/im000099ax7.jpg[/IMG] [/quote] Krwiożerczy buldog nadchodzi. Superowe zdjęcie.
  10. [quote name='dzasta'] Dwa uśmiechnięte Fafiki [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5927/minidsc01473aw8qa0.jpg[/IMG] [/quote] A co to za psołek? Bardzo podobny to Czesia.:lol: :lol: :lol:
  11. [quote name='DiDDlina85']Jeszcze trochę zdjęć z myszą:) [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/Nero208.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/Nero210.jpg[/IMG][/quote] To chyba jego lubiona zabawka:loveu: :loveu: :loveu: ? Prawie na każdym zdjęciu jest z myszką.
  12. A ja jestem ciekawa jaka była diagnoza w przypadku ojca?
  13. A może jakieś środki uspakajające by poskutkowały.
  14. Może już dojechałaś ale... [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6370/09xl9.gif[/IMG]
  15. Wklejam małą ciekawostkę. Do sprzedania jest przyrodnia siostra Tedzia. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/455695_buldozka_francuska_z_rodowodem_import.html[/URL]
  16. W takim razie czekamy na nowe foty
  17. Dużo zdrówka dla Kulki.
  18. Internetowa miłość.
  19. [quote name='DiDDlina85']w drodze powrotnej nero jak to zawsze bywa zwymiotował (nie wiem czy to normalne)[/quote] A ma odruchy wymiotne, czy mu się ulewa?
  20. Tedzik jeszcze się w niej zakocha. :loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9769/im000312ud7.jpg[/IMG] [/quote] Balonik kolorystycznie dobrany do obroży. Safinka podąża za modą.:p :p :p
  22. Bidulek, zawsze z ukochanymi zabaweczkami.
  23. Wstrzymałabym się z uśpieniem i zmieniła weterynarza. Popierwsze zrobić zeskrobinę, pies może mieć nużeńca. Jeśli nie to wyeliminować potencjalne alergeny, może uczula go coś z otoczenia np. środek do mycia podłóg, wełniane dywany itd. Zmienić dietę na weterynaryjną, taką dla alergików, royal lub eukanuba. Jeśli to zawiedzie, są jeszcze lei np. encorton. Ale to wszystko po badaniach. Ps. Nie poddawać się po pierwszej diagnozie.
×
×
  • Create New...